СИК №
|
АДРЕС
|
ЧАС
|
РАЙОН БАНКЯ
|
14
|
Ул. Цар Освободител № 12
|
09:00
|
2
|
Ул. Цар Освободител № 1
|
09:05
|
5
|
Ул. Ал. Стамболийски № 13
|
09:15
|
3 и 6
|
Ул. Царибродска № 5 / 78 СОУ
|
09:30
|
4
|
Ул. Стара планина № 4
|
09:40
|
15
|
Ул. Г. С. Раковски № 15
|
9:50
|
20
|
МБАЛ „НКБ“ ЕАД, ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 6
|
10:00
|
18
|
„СБР – НК „ЕАД – ФИЛИАЛ ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 8
|
10:05
|
16
|
СБР „ЯСЕН“ ЕАД, ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 8
|
10:10
|
19
|
БДПЛР – ФИЛИАЛ БАНКЯ „Ул. „Хисаря“ № 2
|
10:15
|
8
|
Ул. Варна № 202, кв. Вердикал
|
10:40
|
12
|
с. Клисура, Ул. Балканска 5
|
11:00
|
9
|
Кв. Михайлово
|
11:30
|
10
|
Кв. Градоман
|
11:50
|
17
|
Болница за рехабилитация и профилактика – ВМИ, Гр. Банкя, ул. Иван Вазов № 5
|
12:00
|
13
|
Гр. Банкя, кв.“ Изгрев“ № 44
|
12:20
|
7
|
Кв. Изгрев, ул. „Иванянско шосе“ – Помещение към трафопост
|
12:30
|
11
|
С. Иваняне, ул. Кирил и Методий № 58
|
12:40
|
1
|
Гр. Банкя, ул. „Варна“ № 04, „Агротранс“
|
12:50
|
РАЙОН ОВЧА КУПЕЛ
|
10–24, 47, 51–54, 56–58, 65, 66
|
Ж.К. „Овча купел„ 1 – 88 СОУ
|
10:00
|
72
|
ПСИК в сградата на район Овча купел
|
10:00
|
1-9; 48-50; 55, 59 и 61-64
|
Кв. „Овча купел“, ул. „Букет“ № 29 – 66 СОУ
|
10:00
|
35-42, 71
|
Кв. „Горна баня“, ул. „Обзор“ № 6 – 53 ОУ
|
11:30
|
73
|
Специализирана болница по ортопедия - бул. „Никола Петков“ № 56
|
12:30
|
45
|
Дом за стари хора в кв. „Горна баня“, ул. „Обзор“ № 29
|
12:30
|
43, 44 и 60
|
Кв. „Суходол“ – 72 ОУ
|
12:30
|
46
|
С. Мало Бучино – Кметство
|
12:30
|
25-34, 67-70
|
ж.к. „Овча купел“ 2 – 149 СОУ
|
13:00
|
63
|
Кв. Суходол - НЦН
|
13:00
|
РАЙОН КРАСНА ПОЛЯНА
|
59, 61–67, 71 и 74
|
75 УЧИЛИЩЕ
|
13:00-13:30
|
50, 51, 52, 54, 55
|
17 УЧИЛИЩЕ
|
13:30-13:45
|
3-5, 44, 45, 48, 49, 53, 69
|
135 УЧИЛИЩЕ
|
13:45-14:15
|
19-21, 24–29, 58, 75
|
92 УЧИЛИЩЕ
|
14:15 - 14:45
|
12, 13, 17, 18, 22, 23, 32-36, 41, 42, 70
|
28 УЧИЛИЩЕ
|
14:45 –15:15
|
1, 2, 6-11, 14-16
|
57 УЧИЛИЩЕ
|
15:15- 15:45
|
30, 31, 37 - 40, 43, 46, 47, 56, 57, 60
|
123 УЧИЛИЩЕ
|
15:45 –16:15
|
68
|
I – ва АГ БОЛНИЦА
|
16:15 – 16:30
|
73
|
БОЛНИЦА „НАДЕЖДА“
|
16:15 – 16:30
|
76
|
ПСИК
|
16:15 – 16:30
|
РАЙОН ВРЪБНИЦА
|
42, 43, 44, 46 и 47
|
НГДЕК
|
9:30
|
1-4, 56
|
Ж.к. „Обеля -1“, бл. 118, 119 и бл. 121
|
10:20
|
5, 6, 7, 55
|
62 ОУ
|
11:00
|
8-16
|
140 СОУ
|
11:30
|
17-23 и 54
|
140 СОУ
|
12:30
|
52 и 53
|
с. Мрамор
|
9:30
|
49, 50, 51
|
с. Волуяк
|
10:00
|
48
|
Толева Махала
|
10:30
|
40, 41 и 45
|
70 ОУ
|
11:00
|
24 - 32
|
74 СОУ
|
11:30
|
33 - 39
|
61 ОУ
|
12:40
|
РАЙОН НАДЕЖДА
|
1 и 2
|
Ул. „Иван Мърквичка № 1, МУЦПО, Частно немско училище „Веда“
|
10:00– 10:30
|
от 3 до 10
|
Ул. „Дравски бой“ № 7, 16 ОУ „Райко Жинзифов“
|
10:40-11:25
|
от 11 до 25
|
101 СОУ, ул. Илинденско въстание 36
|
11:40-12:30
|
от 26 до 33
|
102 ОУ, ул. Звезда № 3
|
12:45-13:30
|
72
|
сграда на районната администрация, ул. Кирил Драганов 55, зала 308
|
13:45 – 14:00
|
|
|
|
от 34 до 47
|
15 СОУ, ул. Йордан Хаджиконстантинов – Джинот 68
|
10:00 – 10:50
|
от 48 до 56
|
Ул. „Йордан Хаджиконстантинов – Джинот“ № 38, 54 СОУ „Иван Рилски“
|
11:00 – 11:45
|
от 57 до 60
|
Ул. „Народни будители“ № 2, 153-то Спортно училище „Неофит Рилски“
|
12:00 – 12:30
|
от 61 до 67
|
Ж.к. „Свобода“, 141 ОУ
|
12:45 – 13:25
|
68 и 69
|
Кв. „Илиенци“, ул. „Махония“ № 2, 98 НУ „Св. Св. Кирил и Методий“
|
14:00 – 14:20
|
70 и 71
|
Кв. „Требич“, ул. „Леденика № 12, 63 ОУ „Христо Ботев“
|
14:40 – 15:00
|
РАЙОН ИЛИНДЕН
|
от 10 до 14 и 35
|
Кв. „Захарна фабрика“, ул. „Билянини извори“ №4 - бивше 110 ОУ
|
9:30-10:00
|
5, 6, 8, 9, 36, 37
|
Ул. Пловдив № 20 – 45 ОУ
|
10:00-10:30
|
от 1 до 4
|
Бул. „Сливница“ № 45 – 43 ОУ
|
10:30-11:00
|
от 15 до 19 и 38
|
Бул. „Сливница“ № 10 – ПГАВТ „А. С. Попов“
|
11:00-11:30
|
7, 20, 21, 22, 27 и 39
|
Ул. „Хайдут Сидер“№ 8 – ПГТЕ „Хенри Форд“
|
11:30-12:00
|
23, 28, 30, 31, 32, 33, 34
|
Ул. „Хайдут Сидер“№ 12 – 3 СУ
|
12:00-12:30
|
41
|
Ул. „Коньовица“ № 65 – МБАЛ НКБ
|
12:30-13:00
|
24, 25, 26, 29 и 40
|
Бул. „Тодор Александров“ № 177 – 113 СУ
|
13:00-13:30
|
РАЙОН ЛЮЛИН
|
|
137 ОУ
|
10:30
|
|
бул. Европа 138А
|
11:30
|
|
Кв. Република
|
11:50
|
|
77 СУ
|
12:10
|
|
103 ОУ
|
12:40
|
|
33 ОУ
|
13:15
|
|
|
|
|
90 СУ
|
10:30
|
|
56 СУ
|
11:30
|
|
40 СУ
|
12:15
|
|
37 СУ
|
13:15
|
|
|
|
|
96 СУ
|
10:30
|
|
97 СУ
|
11:30
|
|
27 СУ
|
12:30
|
|
79 СУ
|
13:30
|
РАЙОН НОВИ ИСКЪР
|
от 21 до 23
|
172 ОУ „Х. Ботев“, гр. Нови Искър, ул. „Христо Ботев“ № 51
|
10:10
|
24
|
С. Кътина – площада
|
10:10
|
от 14 до 20
|
170 СОУ „Васил Левски“ – гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле“ № 277
|
10:30
|
30
|
С. Подгумер, ул. „Св. Димитър“ № 2
|
10:50
|
29
|
Читалище с. Войняговци, ул. „Спортист“ № 14
|
11:00
|
31
|
Кметство с. Локорско, бул. „Димитър Тошков“ №23
|
11:20
|
от 9 до 13
|
171 ОУ, „Стоил Попов“, гр. Нови Искър, ул. „Светлина“ № 26
|
11:40
|
от 32 до 35
|
160 ОУ, Св. Св. Кирил и Методий“, с. Чепинци, ул. „Стара планина“ № 22
|
11:40
|
8
|
гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл. „24-ти май“
|
11:40
|
6, 7
|
Кметство с. Мировяне, ул. „Любимец“ № 1
|
12:00
|
36, 37
|
176 ОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Негован, ул. „Могилата №10
|
12:10
|
от 26 до 28
|
177 СОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Световрачане, ул. „Софийска“ № 36
|
12:30
|
4
|
Кметство с. Житен, ул. „Житница“ № 24
|
12:30
|
1, 2
|
179 ОУ „Васил Левски“, с. Доброславци, ул. „ Доброславско шосе“ № 34
|
12:50
|
25
|
Кметство с. Кубратово, Площада № 1
|
12:50
|
5
|
Младежки клуб – с. Балша
|
13:10
|