Архив избори:
14.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 14.06.2024 г. от 17:30 часа.

08.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 08.06.2024 г. от 17:00 часа.

07.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 07.06.2024 г. от 17:30 часа.

06.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 06.06.2024 г. от 17:00 часа.

05.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 05.06.2024 г. от 17:00 часа.

03.06.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 03.06.2024 г. от 17:00 часа.

30.05.2024

Съобщение

Графици на районите за предаване на изборните книжа и материали на СИК на 08.06.2024 г.
           
Район "Красна поляна"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
1 28-мо училище, бул. "Възкресение" № 60 12,13, 17, 18, 22, 23, 32, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 70 12.00 часа 12.00 часа 13.30 часа
2 57-мо училище, ул. "Д-р Калинков" № 40 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 12.00 часа 12.00 часа 13.30 часа
3 17-то училище, ул. "Сава Михайлов" № 64 50, 51, 52, 54, 55 13.30 часа 13.30 часа 14.00 часа
4 135-то училище, ул. "Булина ливада" № 47 3, 4, 5, 44, 45, 48, 49, 53, 69 14.10 часа 14.10 часа 14.30 часа
5 75-то училище, бул. "Възкресение" № 151 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71 15.20 часа 15.20 часа 15.30 часа
6 123-то училище, ул. "Братин дол" № 26 30, 31, 37, 38, 39, 40, 43, 46, 47, 56, 57, 60, 73 14.00 часа 14.00 часа 16.00 часа
7 92-ро училище, ул. "Добротич" № 21 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 58, 72 15.20 часа 15.20 часа 16.30 часа
8 I-ва АГ болница, ул. "Михалаки Ташев" № 2 81 13.10 часа 13.10 часа  
9 Болница "Надежда", ул. "Блага вест" № 3 82 13.30 часа 13.30 часа  
10 ПСИК  80 11.30 часа 11.30 часа  
Район "Илинден"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
1 Частно ливанско училище "Джубран Халил Джубран", /бивше 110 ОУ, Проф. Г. Кацаров"/ кв. "Захарна Фабрика", ул."Билянини извори" №7 10, 11, 12, 13, 14, 35 09.45 часа 09.45 часа 10.15 часа
2 45 ОУ "Константин Величков", ул."Пловдив " №20 5, 6, 8, 9, 36, 37 10.30 часа 10.30 часа 11.00 часа
3 43 ОУ "Христо Смирненски", бул. "Сливница" № 45 1, 2, 3, 4 11.05 часа 11.05 часа 11.30 часа
4 ПГАВТ "А.С.ПОПОВ", бул. "Сливница" №10 15, 16, 17, 18, 19, 38 11.35 часа 11.35 часа 12.00 часа
5 ПГТЕ "Хенри Форд", ул. "Хайдут Сидер" № 8 7, 20, 21, 22, 27, 39 12.15 часа 12.15 часа 12.30 часа
6 3 СУ "Проф. Марин Дринов", ул. "Хайдут Сидер" № 12 23, 28, 30, 31, 32, 33, 34 12.50 часа 12.50 часа 13.00 часа
7 113 СУ "Сава Филаретов", бул. "Тодор Александров" № 177 24, 25, 26, 29, 40 13.00 часа 13.25 часа 13.00 часа
8 МБАЛ "Национална кардиологична болница", ул. "Коньовица" № 65 41 14.10 часа 14.10 часа  
Район "Надежда"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
ПЪРВИ МАРШРУТ
1 ЧНУ "Веда" 1, 2 09.45 часа 09.45 часа 11.00 часа
2 16-то ОУ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 10.05 часа 10.05 часа 11.30 часа
3 153-то ПГ 57, 58, 59, 60 11.00 часа 11.00 часа 11.30 часа
4 101-во СОУ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 11.30 часа 11.30 часа  12.30 часа
5 102-ро СОУ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 12.30 часа  12.50 часа 12.30 часа
6 ПСИК, сграда на районната администрация, ул."Осми март" №6 ПСИК 13.40 часа 13.40 часа  
  ВТОРИ МАРШРУТ
1 141-во СОУ 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 9.45 часа 9.45 часа 11.00 часа
2 15-то СОУ 34,35,36,37,38,39,40 ,41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 10.30 часа 10.30 часа  12.00 часа
3 54-то СОУ 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 11.55 часа 11.55 часа 12.00 часа
4 63-то ОУ 70, 71 12.15 часа 12.40 часа 12.15 часа
5 98-мо НУ 68, 69 12.30 часа 13.00 часа 12.30 часа
Район "Овча купел"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
ПЪРВИ ЕКИП
1 88-мо СОУ, жк. "Овча купел" 1 от 10 до 24 ,47, 51,52,53,54,56,57,58,65,66 08.30 часа 08.30 часа 09.00 часа
2  66-то СОУ, ул. "Букет" № 29, кв. "Овча купел" от 1 до 9, 48,49,50,55,59,61,62,63,64 10.00 часа 10.30 часа 10.00 часа
3 ПСИК, ул. "Любляна" №50 73 12.30 часа 12.30 часа  
ВТОРИ ЕКИП
1 149-то СОУ, ж.к. "Овча купел-2" от 25 до 34, 67,68, 69, 70 09.00 часа 09.00 часа 09.30 часа
2 Дом за стари хора, кв."Горна баня", ул."Обзор"№ 29 45 11.00 часа 11.00 часа  
3 53-то ОУ, ул."Обзор" №6, кв. "Горна баня" от 35-та до 42-ра вкл. и 71-ва 11.30 часа 11.30 часа 11.30 часа
4 с. Мало Бучино, Кметство 46 12.30 часа 12.30 часа 12.30 часа
5 72-ро ОУ, кв. "Суходол" 43,44,60 12.00 часа 13.00 часа 12.00 часа
6 ССИК Държавна психиатрична болница за лечение на наркомании и алкохолизъм 72 13.30 часа 13.30 часа  
Район "Люлин"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
ПЪРВИ ЕКИП
1 кв. "Република" 12 08.00 часа 08.00 часа  
2 Бул."Европа" 138 А 131 08.15 часа 08.15 часа 09.40 часа
3 137-мо СУ 001-011,013 08.30 часа 08.30 часа 09.50 часа
4 33-то ОУ 026-040 09.40 часа 09.40 часа 10.00 часа
5 77-мо ОУ 069, 070 10.30 часа 10.55 часа 10.30 часа
6 103-то ОУ 071, 072, 132 10.40 часа 11.10 часа 10.40 часа
ВТОРИ ЕКИП
1 90-то СУ 014-025 08.30 часа 08.30 часа 10.20 часа
2 40-то СУ 106-116 09.45 часа 09.45 часа 10.45 часа
3 56-то СУ 098-105 10.05 часа 10.05 часа 10.50 часа
4 37-мо СУ 117-130 11.15 часа 11.40 часа 11.15 часа
ТРЕТИ ЕКИП
1 96-то СУ 041-053 08.00 часа 08.00 часа 09.30 часа
2 97-мо СУ 054-068 09.20 часа 09.20 часа 10.00 часа
3 27-мо СУ 073-083 10.30 часа 10.40 часа 10.30 часа
4 79-то СУ 084-097 11.00 часа 11.40 часа 11.00 часа
Район "Връбница"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
1  Р-т  Бурдуш, бул. Европа 211 48 09.20 часа 09.20 часа 09.30 часа
2 62 ОУ - ж.к "Обеля-1" ул. "Ефрем Чичков" №26 02, 03, 05, 06, 07, 55, 56 10.00 часа 10.00 часа 11.00 часа
3 НГДК Модерно предградие, ул. Баба  42, 43, 44, 46, 47 11.00 часа 11.00 часа 12.00 часа
4 140 СОУ Обеля-1 ул. "Дико Илиев" №9 1, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 54 11.50 часа 11.50 часа 13.00 часа
           
1 с. Мрамор, ул. "Св.Св. Кирил и Методий" №1, 175 ОУ "Васил Левски" 52,53 09.00 часа 09.00 часа 10.00 часа
2 с.Волуяк, ул. "Зорница" №63, 146 ОУ "Патриарх Евтимий" 49, 50, 51 09.40 часа 09.40 часа 10.30 часа
3 70 ОУ Модерно предградие ул. "Адам Мицкевич" №19 40, 41, 45 10.30 часа 10.30 часа 11.30 часа
4  61 ОУ Връбница, Ломско шосе №186 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 11.10 часа 11.10 часа 12.00 часа
5 74 СОУ - Връбница 1 ул. "Гоце Делчев" ет.1 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 12.20 часа 12.20 часа 13.00 часа
Район "Нови Искър"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
1 172 ОУ "Христо Ботев" -  гр. Нови искър, ул. Христо Ботев № 51 21, 22, 23 09.10 часа 09.10 часа 09.30 часа
2 Помещение на ГПК "Искра" с. Кътина, пл. „Площада“ № 1 24 09.00 часа 09.00 часа 09.00 часа
3 В сградата на пенсионерски клуб ,с. Подгумер, ул. "Стара планина" №39 30 09.40 часа 09.40 часа 09.45 часа
4 170 СОУ " Васил Левски", гр. Нови Искър, ул. Искърско дефиле № 277 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 09.15 часа 09.15 часа 09.15 часа
5 Читалище "Васил Левски",с.Войнеговци, ул. Спортист № 12 29 10.00 часа 10.00 часа 10.00 часа
6 171 ОУ " Стоил Попов", гр.Нови Искър, ул. Светлина № 26 9, 10, 11, 12, 13 10.30 часа 10.30 часа 11.30 часа
7 Кметство с. Локорско, бул."Димитър Тошков" №23 31 10.15 часа 10.15 часа 10.15 часа
8 гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл."24-ти май" /кафето/ 8 11.10 часа 11.10 часа 11.35 часа
9 160 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Чепинци, ул.Стара планина № 24 32, 33, 34, 35 10.30 часа 10.30 часа 10.30 часа
10 176 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Негован, ул.Могилата № 10 36, 37 10.45 часа 10.45 часа 10.45 часа
11 Кметство с.Мировяне, ул.Любимец № 1А 6, 7 11.30 часа 11.30 часа 11.50 часа
12 177 СОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Световрачане, ул. Софийска № 36 26, 27, 28 11.00 часа 11.00 часа 11.00 часа 
13 Пенсионерски клуб, с.Житен, ул.Житница № 15 4 11.00 часа 11.00 часа 11.00 часа 
14 179 ОУ "Васил Левски", с. Доброславци, ул.Доброславско шосе № 39 1, 2 11.30 часа 11.30 часа 11.30 часа
15 Кметство с. Кубратово, Площада № 1 25 11.15 часа 11.15 часа 11.15 часа
16 Младежки клуб, с.Балша, ул."Иван Денкоглу" №22В 5 12.00 часа 12.00 часа 12.00 часа
Район "Банкя"
Изборно място Секции № Час за явяване на СИК Час за явяване на РИК/адм-я Час за явяване на СИЕЛА
1 Военен санаториум, ул."Иван Вазов" № 5 17 08.00 часа  08.00 часа  
2 БПЛР, филиал Банкя, ул. "Хисар" № 2 19 08.05 часа 08.05 часа  
3 СБР Банкя-АД ЕАД, ул."Шейново" № 08-"Ясен" 16 08.10 часа 08.10 часа  
4 "СБР-НК" ЕАД, филиал Банкя, гр. Банкя, ул. "Шейново" № 08 18 08.15 часа 08.15 часа  
5 МБАЛ "НКБ" ЕАД, ул. "Шейново"№ 06 20 08.15 часа 08.15 часа  
6 Спец. Болница за рех.-"Здраве"-ул. "Г.С.Раковски" 15 15 08.20 часа 08.20 часа  
7 с. Клисура /Салона на кметството-ул. "Балканска" № 05/ 12 08.40 часа 08.40 часа  
8 гр. Банкя, "Агротранс"-/бивша Бреста/, ул. "Варна" № 04 1 09.15 часа 09.15 часа 09.45 часа
9 гр. Банкя, ул. "Стара планина" № 04 /читалище "Отец Паисий"/ 4 09.30 часа 09.30 часа 09.55 часа
10 гр. Банкя, ул. "Княз Борис I" № 7, /Национален център за повишаване на квалификацията на педагогическите специалисти /НЦПКПС/ 5 09.45 часа 09.45 часа 10.05 часа
11 гр. Банкя, ул. "Царибродска" № 5 /78-мо СОУ/ 3 10.00 часа 10.00 часа 10.15 часа
12 гр. Банкя, ул. "Царибродска" № 5 /78-мо СОУ/ 6 10.00 часа 10.00 часа 10.15 часа
13 кв. "Вердикал"-/читалището, ул. "Варна" № 202 8 10.20 часа 10.20 часа 10.25 часа
14 кв. "Михайлово"-/бивш кафе-аперитив в центъра на квартала/ 9 10.30 часа 10.30 часа 10.35 часа
15 кв. "Градоман" /залата зад магазина за хран.стоки на площада/ 10 10.45 часа 10.45 часа 10.45 часа
16 гр. Банкя, ул. "Цар Освободител" № 1А 14 10.55 часа 10.55 часа 10.55 часа
17 гр. Банкя, ул. "Цар Освободител" № 1 /клуб на пенсионера/ 2 10.55 часа 10.55 часа 10.55 часа
18 гр. Банкя, ул. "София" № 63 - 65, магазин 13 11.05 часа 11.05 часа 11.05 часа
19 Помещение към трафопост, находящ се в кв. "Изгрев", ул. "Иванянско шосе"  7 11.10 часа 11.10 часа 11.15 часа
20 с. Иваняне, кметство на площада, ул. "Св.св.Кирил и Методий" № 50А 11 11.50 часа 11.50 часа 13.00 часа
27.05.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 29.05.2024 г. от 17:30 часа.

27.05.2024

ОПОВЕСТЯВАНЕ НА МЕРКИ ЗА ГЛАСУВАНЕ НА ИЗБИРАТЕЛИ С УВРЕДЕНО ЗРЕНИЕ ИЛИ СЪС ЗАТРУДНЕНИЯ В ПРИДВИЖВАНЕТО В ИЗБОРИТЕ НА 09.06.2024Г.

  1. Секции на първи етаж /партер/ за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването, в сгради с повече от един етаж или със секции на горен етаж, за произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България и за народни представители на 09 юни 2024 г., както следва:

РАЙОН

МЯСТО ЗА ГЛАСУВАНЕ

ОБЩ БРОЙ СЕКЦИИ на мястото за гласуване

Номер/а на секция/ии на първи етаж, при които са изпълнени условията за гласуване на избиратели по чл. 10, ал. 1 от ИК

 

24 БАНКЯ

78 СОУ “Хр. Смирненски”– гр. Банкя, ул. ”Царибродска” № 5

2

254624003 254624006

Национален център за повишаване на квалификацията на педагогическите специалисти   гр.Банкя, ул.Княз Борис I №7

1

254624005

ул."Цар Освободител" № 1А/Дневен център

1

254624014

 

20

ВРЪБНИЦА

кв.Обеля, 62 ОУ ”Христо Ботев”, ет. 1, ул. 1,  №  26

7

254620005

140 СУ ”Иван Богоров”, ж.к. "Обеля-2", ул. "Дико Илиев" №  9

19

254620008
254620009

Ж.к.Връбница-1, 74 СОУ „Гоце Делчев”, ет. 1, крило Г

9

254620024

Ж.к.Връбница-2, 61 ОУ „Св.Св Кирил и Методий” , ет. 1, бул. ”Ломско шосе”№ 186

7

254620033

кв.”Толева махала”, бул.”Европа”211,ресторант „Бурдуш”

1

254620048

м.Модерно предградие, ”Национална гимназия за древни езици и култури”, ул. „Баба” № 16

5

254620042

м.Модерно предградие, 70 ОУ „Св. Климент Охридски”, ет. 1, ул.”Адам Мицкевич” №10

3

254620040

с.Волуяк, 146 ОУ ”Патриарх Евтимий”, ул. ”Зорница” №  63

3

254620051

с.Мрамор, 175 ОУ ”Васил Левски”, ул. ”Св. Св. Кирил и Методий” № 1

2

254620052

 

12

ИЛИНДЕН

113 СУ „Сава Филаретов“, бул. „Тодор Александров“ № 177

5

254612040

3. СУ „Проф. Марин Дринов“, ул. „Хайдут Сидер“ № 12

7

254612034

43. ОУ „Хр. Смирненски“, бул „Сливница“ № 45

4

254612004

45. ОУ „Константин Величков“, ул. „Пловдив“ № 20

6

254612037

Частно ливанско училище "Джурбан Халил Джурбан", ул. „Билянини извори“ № 4

6

254612012

ПГАВТК „А. С. Попов“, бул. „Сливница“ № 10

6

254612019

ПГТЕ „Хенри Форд“, ул. „Хайдут Сидер“ № 8

6

254612020

 

11 КРАСНА ПОЛЯНА

75 ОУ Кв."Факултета", бул. "Възкресение" №151

10

254611064

17 ОУ,  ул. Сава Михаилов" №64

5

254611050

135 ОУ, ул. "Булина ливада" №47

9

254611049

92 ОУ,Ул."Добротич" № 21

11

254611027

28 ОУ,Бул."Възкресение" № 60

14

254611012

57 СУ, Ул."Д-р Калинков" № 40

11

254611006

123 ОУ, Ул."Братин дол" № 26

13

254611060

 

19 ЛЮЛИН

137 СУ (Люлин 1)

12

254619002

90 СУ (Люлин 2)

12

254619014

33 ОУ (Люлин 3)

15

254619026

96 СУ (Люлин 4)

13

254619041

97 СУ (Люлин 5)

15

254619054

27 СУ (Люлин 6)

11

254619074

79 СУ (Люлин 7)

14

254619084

56 СУ (Люлин 8)

8

254619098

40 СУ (Люлин 9)

11

254619106

37 СУ (Люлин 10)

14

254619117

77 ОУ (кв. Филиповци)

2

254619069

103 ОУ (ж.к. Филиповци)

3

254619071

кв. Република, Институт по мелиорации и механизация, ул. Банско шосе № 3

1

254619012

бул. "Европа" № 138А

1

254619131

 

13 НАДЕЖДА

гр. София,  ж.к. "Надежда- 1 ч.", ул. "Дравски бой" № 7, 16 ОУ "Райко Жинзифов"

8

254613003

гр.София, ж.к. "Надежда- 1 ч", ул. "Илинденско въстание" № 36, 101 СОУ "Бачо Киро"

15

254613011

гр. София, ж.к. "Надежда- 4 ч", ул. "Звезда" № 3, 102 ОУ "Панайот Волов"

8

254613026

гр. София, ж.к. "Надежда- 2 ч", ул. "Йордан Хаджиконстантинов Джинот" № 68, 15 СОУ "Адам Мицкевич"

14

254613034

гр. София, ж.к. "Лев Толстой", ул. "Йордан Хаджиконстантинов Джинот" № 38, 54 СОУ "Свети Иван Рилски"

9

254613048

гр. София, ж.к. "Свобода", ул. "Народни будители", 141 ОУ

7

254613061

 

21 НОВИ ИСКЪР

170 СОУ „Васил Левски”, гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле” № 277

7

254621014, ет. 1

171 ОУ „Стоил Попов”, гр. Нови Искър, ул. „Светлина” № 26

5

254621009, ет.1

 

18 ОВЧА

КУПЕЛ

149 СУ "Иван Хаджийски", ж.к. Овча купел - 2

14

254618025

53 СУ "Николай Хрелков", кв. Горна баня, ул."Обзор" № 6

9

254618035

66 СУ "Филип Станиславов", ул. "Букет" № 29

18

254618059

72 ОУ "Христо Ботев", кв. Суходол,  ул. "Овче поле" № 14

3

254618060

88 СУ "Димитър Попниколов", ж.к. Овча купел - 1

25

254618047

кв. Горна баня, ул."Обзор" № 29

1

254618045

Кметство с. Мало Бучино, ул."Никола Петков" № 7

1

254618046

  1. Мерки, позволяващи на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването да гласуват в изборния ден 09.06.2024 г.:

Пред секциите за гласуване по чл. 10 ИК се поставят табели и други обозначителни знаци (Приложение № 1 към Решение № 3326-ЕП/НС/20.05.2024 г. на ЦИК) с минимални размери 20/30 см., на които се отбелязва допълнителното предназначение на секцията. Табела и обозначителни знаци с размери 50/30 см се поставят и на входа на сградата, така че да насочват избирателите с увредено зрение или със затруднения в придвижването към специализираната избирателна секция.

Пред сградите със специализирани секции задължително се осигуряват и запазват достъпни места за паркиране на автомобилите на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването.

Входната част на сградите, в които се помещават специализирани секции, се оборудват чрез изграждане на временни рампи от твърд материал, тротоарни и стълбищни рампи с наклон не повече от 5 % (1:20), с двустранни бариери, предпазващи от изпадане, съгласно Приложение № 2 към Решение № 3326-ЕП/НС/20.05.2024 г. на ЦИК, осигуряващи придвижване на избиратели със силно затруднено придвижване или ползващи лично техническо помощно средство. За целта може да се предвиди и човешки ресурс за подпомагане на нуждаещите се граждани.

В секциите за гласуване по чл. 10 от ИК се поставят подходящи паравани за гласуване с хартиени бюлетини с размери не по-малко от 210/170 см. и плот не по-висок от 85 см., както и прегради за гласуване със специализирани устройства за машинно гласуване с размери не по-малко от 210/170 см. и плот не по-висок от 85 см.

  1. На телефонен номер 0800 20 720 /безплатен за гражданите/ от 07:00 часа до 20:30 часа на 08.06.2024 г. и от 07:00 часа до 19:30 часа на 09.06.2024 г., ще се приемат заявки за помощ от отдел „Транспортно обслужване”, дирекция „Транспорт” при Столична община.
24.05.2024

НА ВНИМАНИЕТО НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СИК

Уважаеми Дами и Господа,

На приложените линкове може да видите обучения за работа с машините за гласуване на следните дати, определени за членовете на СИК от 25-ти изборен район:

 

ДАТА И ЧАС НА ПРОВЕЖДАНЕ

ЛИНК КЪМ ОБУЧЕНИЕТО

 

1.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 339 982 806 807

Passcode: SDvxVD

 

2.

4 юни 2024 г. (вторник)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 344 906 128 355

Passcode: Q3Ctij

 

3.

6 юни 2024 г. (четвъртък)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 312 084 105 684

Passcode: xbrgqK

 

 

В случай че, нямате  възможност да посетите някое от тях, то бихте могли да се възползвате от някоя от следните възможности:

ДАТА И ЧАС НА ПРОВЕЖДАНЕ

ЛИНК КЪМ ОБУЧЕНИЕТО

 

1.

27 май 2024 г. (понеделник)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 398 045 291 396

Passcode: ebGpze

2.

27 май 2024 г. (понеделник)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 335 370 812 274

Passcode: 8DdxAe

3.

27 май 2024 г. (понеделник)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 393 822 972 127

Passcode: Y7HqHZ

4.

28 май 2024 г. (вторник)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 399 192 943 761

Passcode: KHQKse

5.

28 май 2024 г. (вторник)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 360 551 956 802

Passcode: DyMvEC

6.

28 май 2024 г. (вторник)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 355 034 200 844

Passcode: RXntaJ

7.

29 май 2024 г. (сряда)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 372 634 933 762

Passcode: gJSGkR

8.

29 май 2024 г. (сряда)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 368 911 724 115

Passcode: kPJvua

9.

29 май 2024 г. (сряда)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams  Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 364 681 112 104

Passcode: BrekJ9

10.

30 май 2024 г. (четвъртък)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams  Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 330 590 694 95

Passcode: yC4dB8

11.

30 май 2024 г. (четвъртък)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 340 945 578 099

Passcode: mzKi6U

12.

30 май 2024 г. (четвъртък)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 383 163 121 069

Passcode: nnACH2

13.

31 май 2024 г. (петък)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 351 666 604 944

Passcode: FN7KsJ

14.

31 май 2024 г. (петък)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 338 044 742 644

Passcode: sdpW8L

15.

31 май 2024 г. (петък)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 386 787 644 320

Passcode: U8vgxp

16.

01 юни 2024 г. (събота)

от 10:00 до 10:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 391 620 361 990

Passcode: VhWGZn

17.

01 юни 2024 г. (събота)

от 11:00 до 11:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 379 593 797 854

Passcode: PqTsyH

18.

01 юни 2024 г. (събота)

от 12:00 до 12:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 314 364 465 48

Passcode: Vbd6tz

19.

01 юни 2024 г. (събота)

от 13:00 до 13:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 397 783 373 386

Passcode: pqVcmn

20.

01 юни 2024 г. (събота)

от 16:00 до 16:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 362 188 552 491

Passcode: msDa7a

21.

01 юни 2024 г. (събота)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 379 987 435 23

Passcode: vD8rUd

22.

01 юни 2024 г. (събота)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 353 904 880 14

Passcode: HaLh5Q

23.

01 юни 2024 г. (събота)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 362 404 672 74

Passcode: gJ4mqF

24.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 10:00 до 10:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 380 174 731 098

Passcode: 66nk5Q

25.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 11:00 до 11:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 335 874 991 461

Passcode: 6HSXTy

26.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 12:00 до 12:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 386 839 835 584

Passcode: KFSG35

27.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 13:00 до 13:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 366 800 271 309

Passcode: EnRUjK

28.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 16:00 до 16:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 388 342 937 969

Passcode: Wo8K7H

30.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 310 510 146 384

Passcode: 5NoFKC

31.

02 юни 2024 г. (неделя)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 358 445 688 56

Passcode: 2YhyR4

32.

3 юни 2024 г. (понеделник)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 396 341 673 975

Passcode: WbbfYz

33.

3 юни 2024 г. (понеделник)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 366 402 880 204

Passcode: 4McKJR

34.

3 юни 2024 г. (понеделник)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 392 811 314 190

Passcode: gAGx4g

35.

4 юни 2024 г. (вторник)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 387 468 969 954

Passcode: i5Rcb2

36.

4 юни 2024 г. (вторник)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 338 923 534 654

Passcode: yXma3i

38.

5 юни 2024 г. (сряда)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 357 869 298 780

Passcode: pXCHNH

39.

5 юни 2024 г. (сряда)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 352 776 622 646

Passcode: ARtPcR

40.

5 юни 2024 г. (сряда)

от 19:00 до 19:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 378 170 868 346

Passcode: xamSda

41.

6 юни 2024 г. (четвъртък)

от 17:00 до 17:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 350 513 895 437

Passcode: FJsamw

42.

6 юни 2024 г. (четвъртък)

от 18:00 до 18:40 ч.

Microsoft Teams Need help?

Join the meeting now

Meeting ID: 389 626 029 085

Passcode: 6TshyV

22.05.2024

ПРЕДПЕЧАТЕН ОБРАЗЕЦ НА БЮЛЕТИНА ЗА ГЛАСУВАНЕ В ИЗБОРИТЕ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА 9 ЮНИ 2024

22.05.2024

ПРЕДПЕЧАТЕН ОБРАЗЕЦ НА БЮЛЕТИНА ЗА ГЛАСУВАНЕ В ИЗБОРИТЕ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ПАРЛАМЕНТ

16.05.2024

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ОБУЧЕНИЯТА НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СЕКЦИОННИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ КОМИСИИ В 25 ИЗБОРЕН РАЙОН СОФИЯ

АДМ. РАЙОН

МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ

ДАТА И ЧАС

Нови Искър

Кино салон Читалище „Христо Ботев“, гр. Нови Искър

03.06.2024 г., 18:30 ч.

Връбница

140 СУ

04.06.2024 г., 18:00 ч.

04.06.2024 г., 19:30 ч.

Красна поляна

123 СУ

03.06.2024 г., 18:30 ч.

04.06.2024 г., 18:30 ч.

Овча купел

88 СУ

05.06.2024 г., 18:30 ч.

Люлин

56 СУ

04.06.2024 г., 18:00 ч.

79 СУ

03.06.2024 г., 18:00 ч.

Илинден

ПГТЕ „Хенри Форд“

05.06.2024 г., 18:30 ч.

Надежда

153 СУ

05.06.2024 г., 18:30 ч.

153 СУ

06.06.2024 г., 18:30 ч.

Банкя

78 СУ, актова зала

02.06.2024 г., 14:00 ч.

10.05.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 10.05.2024 г. от 17:30 часа.

07.05.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 07.05.2024 г. от 17:30 часа.

06.05.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 06.05.2024 г. от 17:30 часа.

30.04.2024

Съобщение

Във връзка с предстоящите Великденски празници, на 05.05.2024г. РИК 25 няма да има приемно време.

29.04.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 30.04.2024 г. от 17:30 часа.

26.04.2024

Съобщение

Районната избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район – София предоставя информация за местата за обявяване на предварителните избирателни списъци, определени със заповеди на кметовете на административни райони на територията на 25 изборен район - София, както следва:

 

РАЙОН ИЛИНДЕН - СО

 

РАЙОН ЛЮЛИН - СО

 

РАЙОН НАДЕЖДА - СО

 

РАЙОН ВРЪБНИЦА - СО

 

РАЙОН ОВЧА КУПЕЛ - СО

 

РАЙОН НОВИ ИСКЪР - СО

 

РАЙОН КРАСНА ПОЛЯНА - СО

 

РАЙОН БАНКЯ - СО

23.04.2024

Съобщение

Районна избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район - София информира, че началният срок за подаване на документи за регистрация на кандидатски листи в изборите за народни представители, насрочени за 09.06.2024 г., е 25.04.2024 г. - 09:00 ч. 
Крайният срок за подаване на документи е 07.05.2024 г. - 17:00 ч.

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 часа. 

Електронна форма за представяне на кандидатската листа

23.04.2024

Съобщение

Заседание на Районна избирателна комисия 25 - София, е насрочено за 23.04.2024 г. от 18:00 часа.

20.04.2024

Съобщение

Районна избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район - София информира, че началният срок за подаване на документи за регистрация на инициативни комитети за участие в изборите за народни представители, насрочени за 09.06.2024 г., е 22.04.2024 г. - 09:00 ч.
Крайният срок за подаване на документи за регистрация на инициативни комитети е 29.04.2024 г. - 17:00 ч.

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 часа. 

 

БАНКОВА СМЕТКА НА ЦЕНТРАЛНА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ, ПО КОЯТО СЕ ВНАСЯТ ДЕПОЗИТИ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ СЪГЛАСНО ЧЛ.129, АЛ. 1 ОТ ИЗБОРНИЯ КОДЕКС


БНБ, София, пл. „Княз Александър I“ № 1

BG 85 BNBG 9661 3300 1070 03

още съобщения

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
     

Решения

  • № 182-ЕП/НС / 14.06.2024

    относно: Доклад по сигналите, получени в изборния ден след 19,00 ч.

  • № 181-ЕП/НС / 09.06.2024

    относно: Преустановяване на машинно гласуване по реда на чл. 269 ИК в СИК № 254613009

  • № 180-ЕП/НС / 09.06.2024

    относно: Преустановяване на машинно гласуване по реда на чл. 269 ИК в СИК № 254612040

всички решения