Съобщение
График за предаване и приемане на изборни книжа и материали на 25.05.2019 г.
СИК № |
АДРЕС |
ЧАС |
РАЙОН БАНКЯ
|
||
14 |
Ул. Цар Освободител № 12 |
09:00 |
2 |
Ул. Цар Освободител № 1 |
09:05 |
5 |
Ул. Ал. Стамболийски № 13 |
09:15 |
3 и 6 |
Ул. Царибродска № 5 / 78 СОУ |
09:30 |
4 |
Ул. Стара планина № 4 |
09:40 |
15 |
Ул. Г. С. Раковски № 15 |
9:50 |
20 |
МБАЛ „НКБ“ ЕАД, ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 6 |
10:00 |
18 |
„СБР – НК „ЕАД – ФИЛИАЛ ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 8 |
10:05 |
16 |
СБР „ЯСЕН“ ЕАД, ГР. БАНКЯ, УЛ. „ШЕЙНОВО“ № 8 |
10:10 |
19 |
БДПЛР – ФИЛИАЛ БАНКЯ „Ул. „Хисаря“ № 2 |
10:15 |
8 |
Ул. Варна № 202, кв. Вердикал |
10:40 |
12 |
с. Клисура, Ул. Балканска 5 |
11:00 |
9 |
Кв. Михайлово |
11:30 |
10 |
Кв. Градоман |
11:50 |
17 |
Болница за рехабилитация и профилактика – ВМИ, Гр. Банкя, ул. Иван Вазов № 5 |
12:00 |
13 |
Гр. Банкя, кв.“ Изгрев“ № 44 |
12:20 |
7 |
Кв. Изгрев, ул. „Иванянско шосе“ – Помещение към трафопост |
12:30 |
11 |
С. Иваняне, ул. Кирил и Методий № 58 |
12:40 |
1 |
Гр. Банкя, ул. „Варна“ № 04, „Агротранс“ |
12:50 |
РАЙОН ОВЧА КУПЕЛ
|
||
10–24, 47, 51–54, 56–58, 65, 66 |
Ж.К. „Овча купел„ 1 – 88 СОУ |
10:00 |
72 |
ПСИК в сградата на район Овча купел |
10:00 |
1-9; 48-50; 55, 59 и 61-64 |
Кв. „Овча купел“, ул. „Букет“ № 29 – 66 СОУ |
10:00 |
35-42, 71 |
Кв. „Горна баня“, ул. „Обзор“ № 6 – 53 ОУ |
11:30 |
73 |
Специализирана болница по ортопедия - бул. „Никола Петков“ № 56 |
12:30 |
45 |
Дом за стари хора в кв. „Горна баня“, ул. „Обзор“ № 29 |
12:30 |
43, 44 и 60 |
Кв. „Суходол“ – 72 ОУ |
12:30 |
46 |
С. Мало Бучино – Кметство |
12:30 |
25-34, 67-70 |
ж.к. „Овча купел“ 2 – 149 СОУ |
13:00 |
63 |
Кв. Суходол - НЦН |
13:00 |
РАЙОН КРАСНА ПОЛЯНА
|
||
59, 61–67, 71 и 74 |
75 УЧИЛИЩЕ |
13:00-13:30 |
50, 51, 52, 54, 55 |
17 УЧИЛИЩЕ |
13:30-13:45 |
3-5, 44, 45, 48, 49, 53, 69 |
135 УЧИЛИЩЕ |
13:45-14:15 |
19-21, 24–29, 58, 75 |
92 УЧИЛИЩЕ |
14:15 - 14:45 |
12, 13, 17, 18, 22, 23, 32-36, 41, 42, 70 |
28 УЧИЛИЩЕ |
14:45 –15:15 |
1, 2, 6-11, 14-16 |
57 УЧИЛИЩЕ |
15:15- 15:45 |
30, 31, 37 - 40, 43, 46, 47, 56, 57, 60 |
123 УЧИЛИЩЕ |
15:45 –16:15 |
68 |
I – ва АГ БОЛНИЦА |
16:15 – 16:30 |
73 |
БОЛНИЦА „НАДЕЖДА“ |
16:15 – 16:30 |
76 |
ПСИК |
16:15 – 16:30 |
РАЙОН ВРЪБНИЦА
|
||
42, 43, 44, 46 и 47 |
НГДЕК |
9:30 |
1-4, 56 |
Ж.к. „Обеля -1“, бл. 118, 119 и бл. 121 |
10:20 |
5, 6, 7, 55 |
62 ОУ |
11:00 |
8-16 |
140 СОУ |
11:30 |
17-23 и 54 |
140 СОУ |
12:30 |
52 и 53 |
с. Мрамор |
9:30 |
49, 50, 51 |
с. Волуяк |
10:00 |
48 |
Толева Махала |
10:30 |
40, 41 и 45 |
70 ОУ |
11:00 |
24 - 32 |
74 СОУ |
11:30 |
33 - 39 |
61 ОУ |
12:40 |
РАЙОН НАДЕЖДА
|
||
1 и 2 |
Ул. „Иван Мърквичка № 1, МУЦПО, Частно немско училище „Веда“ |
10:00– 10:30 |
от 3 до 10 |
Ул. „Дравски бой“ № 7, 16 ОУ „Райко Жинзифов“ |
10:40-11:25 |
от 11 до 25 |
101 СОУ, ул. Илинденско въстание 36 |
11:40-12:30 |
от 26 до 33 |
102 ОУ, ул. Звезда № 3 |
12:45-13:30 |
72 |
сграда на районната администрация, ул. Кирил Драганов 55, зала 308 |
13:45 – 14:00 |
|
|
|
от 34 до 47 |
15 СОУ, ул. Йордан Хаджиконстантинов – Джинот 68 |
10:00 – 10:50 |
от 48 до 56 |
Ул. „Йордан Хаджиконстантинов – Джинот“ № 38, 54 СОУ „Иван Рилски“ |
11:00 – 11:45 |
от 57 до 60 |
Ул. „Народни будители“ № 2, 153-то Спортно училище „Неофит Рилски“ |
12:00 – 12:30 |
от 61 до 67 |
Ж.к. „Свобода“, 141 ОУ |
12:45 – 13:25 |
68 и 69 |
Кв. „Илиенци“, ул. „Махония“ № 2, 98 НУ „Св. Св. Кирил и Методий“ |
14:00 – 14:20 |
70 и 71 |
Кв. „Требич“, ул. „Леденика № 12, 63 ОУ „Христо Ботев“ |
14:40 – 15:00 |
РАЙОН ИЛИНДЕН
|
||
от 10 до 14 и 35 |
Кв. „Захарна фабрика“, ул. „Билянини извори“ №4 - бивше 110 ОУ |
9:30-10:00 |
5, 6, 8, 9, 36, 37 |
Ул. Пловдив № 20 – 45 ОУ |
10:00-10:30 |
от 1 до 4 |
Бул. „Сливница“ № 45 – 43 ОУ |
10:30-11:00 |
от 15 до 19 и 38 |
Бул. „Сливница“ № 10 – ПГАВТ „А. С. Попов“ |
11:00-11:30 |
7, 20, 21, 22, 27 и 39 |
Ул. „Хайдут Сидер“№ 8 – ПГТЕ „Хенри Форд“ |
11:30-12:00 |
23, 28, 30, 31, 32, 33, 34 |
Ул. „Хайдут Сидер“№ 12 – 3 СУ |
12:00-12:30 |
41 |
Ул. „Коньовица“ № 65 – МБАЛ НКБ |
12:30-13:00 |
24, 25, 26, 29 и 40 |
Бул. „Тодор Александров“ № 177 – 113 СУ |
13:00-13:30 |
РАЙОН ЛЮЛИН
|
||
|
137 ОУ |
10:30 |
|
бул. Европа 138А |
11:30 |
|
Кв. Република |
11:50 |
|
77 СУ |
12:10 |
|
103 ОУ |
12:40 |
|
33 ОУ |
13:15 |
|
|
|
|
90 СУ |
10:30 |
|
56 СУ |
11:30 |
|
40 СУ |
12:15 |
|
37 СУ |
13:15 |
|
|
|
|
96 СУ |
10:30 |
|
97 СУ |
11:30 |
|
27 СУ |
12:30 |
|
79 СУ |
13:30 |
РАЙОН НОВИ ИСКЪР
|
||
от 21 до 23 |
172 ОУ „Х. Ботев“, гр. Нови Искър, ул. „Христо Ботев“ № 51 |
10:10 |
24 |
С. Кътина – площада |
10:10 |
от 14 до 20 |
170 СОУ „Васил Левски“ – гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле“ № 277 |
10:30 |
30 |
С. Подгумер, ул. „Св. Димитър“ № 2 |
10:50 |
29 |
Читалище с. Войняговци, ул. „Спортист“ № 14 |
11:00 |
31 |
Кметство с. Локорско, бул. „Димитър Тошков“ №23 |
11:20 |
от 9 до 13 |
171 ОУ, „Стоил Попов“, гр. Нови Искър, ул. „Светлина“ № 26 |
11:40 |
от 32 до 35 |
160 ОУ, Св. Св. Кирил и Методий“, с. Чепинци, ул. „Стара планина“ № 22 |
11:40 |
8 |
гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл. „24-ти май“ |
11:40 |
6, 7 |
Кметство с. Мировяне, ул. „Любимец“ № 1 |
12:00 |
36, 37 |
176 ОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Негован, ул. „Могилата №10 |
12:10 |
от 26 до 28 |
177 СОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Световрачане, ул. „Софийска“ № 36 |
12:30 |
4 |
Кметство с. Житен, ул. „Житница“ № 24 |
12:30 |
1, 2 |
179 ОУ „Васил Левски“, с. Доброславци, ул. „ Доброславско шосе“ № 34 |
12:50 |
25 |
Кметство с. Кубратово, Площада № 1 |
12:50 |
5 |
Младежки клуб – с. Балша |
13:10 |