Районна избирателна комисия София 25 МИР


РЕШЕНИЕ
№ 51-НС
София, 30.08.2022

ОТНОСНО: Регистрация на кандидатска листа на коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за Народно събрание на 02.10.2022 г.

Постъпило е предложение с вх. № 95/30.08.2022 г. от коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ за регистриране на кандидатска листа за участие в изборите за Народно събрание на 02.10.2022 г., чрез Антонина Минчева Душева, упълномощен представител на Атанас Петров Атанасов, представляващи коалицията. Предложението е по образец (Приложение № 59-НС от изборните книжа) подадено в срок и заведено под № 29 на 30.08.2022 г. в 16:25 ч. във входящ регистър на кандидатските листи за участие в изборите за народни представители на 02.10.2022 г. (Приложение № 63-НС от изборните книжа). Предлага се регистрирането на 23 (двадесет и три) кандидати за участие в изборите за народни представители, насрочени на 02.10.2022 г.

Към предложението  са приложени: 23 бр. заявление-декларация от кандидатите по образец (Приложение № 61-НС от изборните книжа), пълномощно.

Налице са изискванията на чл. 255 от ИК за регистрация на кандидатската листа на коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за Народно събрание на 02.10.2022 г.

Предвид изложеното и на основание чл. 70, ал. 4, във връзка с чл.72, ал.1, т.8, чл.255 от ИК, Районна избирателна комисия в 25 ИР – София

РЕШИ

РЕГИСТРИРА кандидатската листа, предложена от „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ за участие в изборите за Народно събрание на 02.10.2022 г. и я вписва в регистъра на кандидатите за народни представители, както следва:

ЕГН

Собствено име

Бащино име

Фамилно име

1

 

Владислав

Панчев

Панев

2

 

Бонка

Сергеева

Василeва

3

 

Александър

Димитров

Симидчиев

4

 

Елисавета

Димитрова

Белобрадова

5

 

Венцислав

Василев

Кръстев

6

 

Йордан

Йорданов

Йорданов

7

 

Георги

Дичев

Маринов

8

 

Тома

Георгиев

Белев

9

 

Надежда

Димитрова

Бачева

10

 

Йорданка

Бориславова

Крондева

11

 

Даниел

Михайлов

Неделчев

12

 

Иван

Генчев

Бакалов

13

 

Георги

Евтимов

Атанасов

14

 

Ивайло

Христов

Коев

15

 

Любомир

Гришев

Никифоров

16

 

Васил

Костадинов

Гюров

17

 

Георги

Сашков

Стефанов

18

 

Стоян

Цветанов

Маджаров

19

 

Стоян

Димитров

Йотов

20

 

Надежда

Друмева

Бобчева

21

 

Румен

Валентинов

Стоименов

22

 

Александър

Венциславов

Миленков

23

 

Надя 

Иванова

Стойкова

Издава удостоверения за регистрация на посочените по-горе кандидати по образец (Приложение № 65-НС от изборните книжа).

Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

Председател: Валери Владимиров Цолов

Секретар: Жана Бориславова Иванова

* Публикувано на 30.08.2022 в 17:51 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 154-НС / 02.10.2022

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Овча купел“ - СО

  • № 153-НС / 02.10.2022

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Люлин“ - СО

  • № 152-НС / 02.10.2022

    относно: ОТНОСНО: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Илинден“ - СО

всички решения