Графици на районите за предаване на изборните книжа и материали на СИК на 01.10.2022 г.
|
РАЙОН/ ИЗБОРНО МЯСТО |
№ СИК |
ЧАС |
|
|
|
|
|
КРАСНА ПОЛЯНА |
|
|
1 |
75-то у-ще, кв.Факултета, бул.Възкресение"№ 151 |
59,61,62,63,64,65,66,67,71,74 |
13:30 ч |
2 |
17-то у-ще, ул."Сава Михаилов" № 64 |
50,51,52,54,55 |
12:00 ч |
3 |
135-то у-ще, ул."Булина ливада" № 47 |
3,4,5,48,49,53,69,44,45 |
12:30 ч |
4 |
92-ро у-ще, ул."Добротич" № 21 |
19,20,21,24,25,26,27,28,29,58,75 |
14:10 ч |
5 |
28-мо у-ще, бул."Възкресение" №60 |
12,13,17,18,22,23,32,33,34,35,36, 41,42,70 |
11:30 ч |
6 |
57-мо у-ще, ул."Д-р Калинков" №40 |
1,2,6,7,8,9,10,11,14,15,16 |
12:00 ч |
7 |
123-то у-ще, ул."Братин дол"№ 26 |
30,31,37,38,39,40,43,46,47,56,57, 60,76 |
13:30 ч |
8 |
Първа АГ болница - евентуални |
68 |
12:40 ч |
9 |
Болница "Надежда" - евентуални |
73 |
13:00 ч |
10 |
Подвижна СИК за лица с увреждания Получават своите материали в районната администрация, с адрес: ул. "Освобождение" №25 |
78 |
11:50 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
ИЛИНДЕН |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Бивше 110-то ОУ , кв. "Захарна Фабрика", ул."Билянини извори" №7 |
10,11,12,13,14,35 |
9:20 ч |
2 |
45-то ОУ„Константин Величков“, ул."Пловдив" № 20 |
5,6,8,9,36,37 |
9:40 ч |
3 |
43-то ОУ„Христо Смирненски“, бул."Сливница" № 45 |
1,2,3,4 |
10:00 ч |
4 |
ПГАВТ "А.С.Попов", бул."Сливница" № 10 |
15,16,17,18,19,38 |
10:20 ч |
5 |
ПГТЕ "Хенри Форд", ул."Хайдут Сидер" № 8 |
7,20,21,22,27,39 |
10:40 ч |
6 |
3-то СУ "Проф.М.Дринов", ул."Хайдут Сидер" №12 |
23,28,30,31,32,33,34 |
11:00 ч |
7 |
МБАЛ "Нац.кардиологична б-ца", ул."Коньовица" № 65 |
41 |
11:20 ч |
8 |
113-то СУ,бул.Тодор Александров"№ 177 |
24,25,26,29,40 |
11:40 ч |
|
|
|
|
|
НАДЕЖДА |
|
|
|
|
|
|
1 |
ЧНУ "Веда" |
1,2 |
09:45 ч |
2 |
16-то ОУ |
3,4,5,6,7,8,9,10 |
10:05 ч |
3 |
153-то ПГ |
57,58,59,60 |
10:55 ч |
4 |
101-ро СОУ |
11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25 |
11:25 ч |
5 |
102-ро СОУ |
26,27,28,29,30,31,32,33 |
12:40 ч |
6 |
ПСИК - Районна администрация, ул."Кирил Дрангов" №55 |
72 |
13:20 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
141-во СОУ |
61,62,63,64,65,66,67 |
09:45 ч |
2 |
15-то СОУ |
34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44, 45,46,47 |
10:30 ч |
3 |
54-то СОУ |
48,49,50,51,52,53,54,55,56 |
11:45 ч |
4 |
63-то ОУ |
70,71 |
12:40 ч |
5 |
98-мо НУ |
68,69 |
13:00 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ЛЮЛИН |
|
|
|
|
|
|
1 |
кв. "Република" |
12 |
9:15 ч |
2 |
Бул."Европа" 138 А |
131 |
9:30 ч |
3 |
137-мо СУ |
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13 |
9:45 ч |
4 |
33-то ОУ |
26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40 |
10:15 ч |
5 |
77-мо ОУ |
69, 70 |
10:45 ч |
6 |
103-то ОУ |
71, 72, 132 |
11:00 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
40-то СУ |
106,107,108,109,110,111,112,113,114,115,116 |
9:30 ч |
2 |
37-мо СУ |
117,118,119,120,121,122,123,124,125,126, 127,128,129,130 |
10:00 ч |
3 |
90-то СУ |
14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25 |
10:30 ч |
4 |
56-то СУ |
98,99,100,101,102,103,104,105 |
11:00 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
96-то СУ |
41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53 |
9:45 ч |
2 |
97-мо СУ |
54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68 |
10:15 ч |
3 |
27-мо СУ |
73,74,75,76,77,78,79,80,81,8283 |
10:45 ч |
4 |
79-то СУ |
84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97 |
11:15 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ВРЪБНИЦА |
|
|
|
|
|
|
1 |
ж.к. "Обеля-1", бл.121 |
1, 4 |
9.00 ч. |
2 |
НГДЕК |
42, 43, 44, 46, 47 |
9.30 ч. |
3 |
ж.к. "Обеля-1", бл.118 |
2 |
10.00 ч. |
4 |
ж.к. "Обеля-1", бл.119 |
3, 56 |
10.30 ч. |
5 |
62-ро ОУ |
5, 6, 7, 55 |
11.00 ч. |
6 |
140-то СОУ |
8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 54 |
11.30 ч. |
|
|
|
|
1 |
Толева махала, бул. "Европа" №211, ресторант "Бурдуш" |
48 |
09.45 ч. |
2 |
74-то СОУ |
24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 |
10.30 ч. |
3 |
61 ОУ |
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 |
11.30 ч. |
4 |
70-то ОУ |
40, 41, 45 |
12.00 ч. |
5 |
с.Волуяк, 146 ОУ "Патриарх Евтимий", ул. "Зорница" №63 |
49, 50, 51 |
12.15 ч. |
6 |
с.Мрамор, 175 ОУ "Васил Левски", ул. "Св.Св. Кирил и Методий" №1 |
52, 53 |
12.30 ч. |
|
|
|
|
|
ОВЧА КУПЕЛ |
|
|
|
|
|
|
1 |
88-мо СОУ, Овча купел 1 |
10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,47, 51,52,53,54,56,57,58,65,66 |
10:00 ч |
2 |
53-то ОУ, ул."Обзор" №6, кв. "Горна баня" |
35,36,37,38,39,40,41,42,71 |
11:30 ч |
3 |
Дом за стари хора, кв."Горна баня", ул."Обзор"№ 29 |
45 |
12:00 ч |
4 |
Университетска специализирана болница за активно лечение по ортопедия „Проф. Б. Бойчев“ ЕАД |
73 |
12:30 ч |
5 |
ПСИК бул. "Цар Борис III" № 136 В |
72 |
13:00 ч |
|
|
|
|
1 |
66-то СОУ, ул. Букет" № 29, кв. "Овча купел" |
1,2,3,4,5,6,7,8,9, 48,49,50,55,59,61,62,63,64 |
10:00 ч |
2 |
149-то СОУ, ж.к. "Овча купел-2" |
25,26,27,28,29,30,31,32,33,34, 67,68, 69, 70 |
11:00 ч |
3 |
с.Мало Бучино, Кметство |
46 |
11:45 ч |
4 |
72-ро ОУ, кв. "Суходол" |
43,44,60 |
12:00 ч |
|
|
|
|
|
НОВИ ИСКЪР |
|
|
1 |
172-ро ОУ, гр. Нови искър,ул. „Христо Ботев“ № 51 |
21,22,23 |
09:10 ч |
2 |
с.Кътина – площада |
24 |
09:10 ч |
3 |
с.Подгумер, ул. „Стара планина” № 39 |
30 |
09:40 ч |
4 |
170-то СОУ, „Васил Левски“ – гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле“ № 277 |
14,15,16,17,18,19,20 |
09:40 ч |
5 |
с.Войняговци, Читалище, ул. „Спортист“ № 14 |
29 |
10:00 ч |
6 |
171-во ОУ, гр.Нови искър, ул. „Светлина“ № 26 |
9, 10, 11, 12, 13 |
10:30 ч |
7 |
Кметство с. Локорско, бул. „Димитър Тошков“ № 23 |
31 |
10:30 ч |
8 |
гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл. „24-ти май“ |
8 |
11:10 ч |
9 |
160 ОУ, Св. Св. Кирил и Методий“, с. Чепинци, ул. „Стара планина“ № 22 |
32, 33, 34, 35 |
10:50 ч |
10 |
176 ОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Негован, ул. „Могилата №10 |
36,37 |
11:20 ч |
11 |
с.Мировяне, Кметство, , ул. „Любимец“ № 1 |
6, 7 |
11:30 ч |
12 |
177 СОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Световрачане, ул. „Софийска“ № 36 |
26,27,28 |
11:40 ч |
13 |
Кметство с. Житен, ул. „Житница“ № 24 |
4 |
11:50 ч |
14 |
179 ОУ „Васил Левски“, с. Доброславци, ул. „ Доброславско шосе“ № 34 |
1, 2 |
12:00 ч |
15 |
Кметство с. Кубратово, Площада № 1 |
25 |
12:00 ч |
16 |
Младежки клуб – с.Балша |
5 |
12:30 ч |
|
|
|
|
|
БАНКЯ |
|
|
1 |
Военен санаториум, УЛ.“ИВАН ВАЗОВ“ № 5 |
17 |
08:00 ч |
2 |
СБР БАНКЯ- АД” ЕАД, УЛ.“ШЕЙНОВО“ № 08- „ЯСЕН“ |
16 |
08:10 ч |
3 |
„СБР-НК“ ЕАД, ФИЛИАЛ БАНКЯ, УЛ“ШЕЙНОВО“ № 08 |
18 |
08:15 ч |
4 |
Спец.болница "Здраве", УЛ.”Г.С.РАКОВСКИ” 15 |
15 |
08:20 ч |
5 |
с.Клисура - САЛОНА НА КМЕТСТВОТО- УЛ.”БАЛКАНСКА” № 05 |
12 |
08:40 ч |
6 |
Агротранс,/БИВША БРЕСТА/, ул."Варна" №4 |
4 |
09:15 ч |
7 |
Читалище "Отец Паисий, ул.”СТАРА ПЛАНИНА” № 04 |
1 |
09:30 ч |
8 |
ТОХ, ул."Ал.Стамболийски" № 13 |
5 |
09:45 ч |
9 |
78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05 |
3 |
10:00 ч |
10 |
78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05 |
6 |
10:00 ч |
11 |
КВ. ”ВЕРДИКАЛ” –ЧИТАЛИЩЕТО, УЛ.”ВАРНА” № 202 |
8 |
10:20 ч |
12 |
кв.Михайлово - БИВШ КАФЕ-АПЕРИТИВ В ЦЕНТЪРА НА КВАРТАЛА |
9 |
10:30 ч |
13 |
кв.Градоман, ЗАЛАТА ЗАД МАГАЗИНА ЗА ХР.СТОКИ НА ПЛОЩАДА |
10 |
10:45 ч |
14 |
Ул."Цар освободител" № 1 "А" |
14 |
10:55 ч |
15 |
Ул."Цар освободител" № 01 /клуб на пенсионера/ |
2 |
10:55 ч |
16 |
КВ.”ИЗГРЕВ” СПОРТЕН КОМПЛЕКС „ТОКРИДО“ |
13 |
11:05 ч |
17 |
Помещение към трафопост, кв. Изгрев, УЛ.”ИВАНЯНСКО ШОСЕ” |
7 |
11:10 ч |
18 |
с.Иваняне- КМЕТСТВО НА ПЛОЩАДА, УЛ ”СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” № 50“А“ |
11 |
11:30 ч |