08.11.2021
Съобщение
Графици на районите за предаване на изборните книжа и материали на СИК на 20.11.2021 г. | |||
РАЙОН/ ИЗБОРНО МЯСТО | № СИК | ЧАС | |
КРАСНА ПОЛЯНА | |||
1 | 75-то у-ще, кв.Факултета, бул.Възкресение"№ 151 | 59,61,62,63,64,65,66,67,71,74 | 13:30 ч |
2 | 17-то у-ще, ул."Сава Михаилов" № 64 | 50,51,52,54,55 | 12:00 ч |
3 | 135-то у-ще, ул."Булина ливада" № 47 | 3,4,5,48,49,53,69,44,45 | 12:30 ч |
4 | 92-ро у-ще, ул."Добротич" № 21 | 19,20,21,24,25,26,27,28,29,58,75 | 14:30 ч |
5 | 28-мо у-ще, бул."Възкресение" №60 | 12,13,17,18,22,23,32,33,34,35,36, 41,42,70 | 11:30 ч |
6 | 57-мо у-ще, ул."Д-р Калинков" №40 | 1,2,6,7,8,9,10,11,14,15,16 | 12:00 ч |
7 | 123-то у-ще, ул."Братин дол"№ 26 | 30,31,37,38,39,40,43,46,47,56,57, 60,76 | 14:00 ч |
8 | Първа АГ болница - евентуални | 68 | 12:50 ч |
9 | Болница "Надежда" - евентуални | 73 | 13:10 ч |
10 | ПСИК за лица с увреждания Получават своите материали в районната администрация, с адрес: ул. "Освобождение" №25 | 78 | 11:30 ч |
Евентуално назначени ПСИК-"COVID-19"- 3бр. Получават своите материали в районната администрация, с адрес: ул. "Освобождение" №25 | 77, 79, 80 | 11:30 ч | |
ИЛИНДЕН | |||
1 | Столична община - Район "Илинден", ул. "Билянини извори" №10, вх. Б, ет. 4, стая 414 | 43, (подвижна за карантинирани лица) | 9.00 ч |
2 | Бивше 110-то ОУ , кв. "Захарна Фабрика", ул."Билянини извори" №7 | 10,11,12,13,14,35 | 9:20 ч |
3 | 45-то ОУ„Константин Величков“, ул."Пловдив" № 20 | 5,6,8,9,36,37 | 9:40 ч |
4 | 43-то ОУ„Христо Смирненски“, бул."Сливница" № 45 | 1,2,3,4 | 10:00 ч |
5 | ПГАВТ "А.С.Попов", бул."Сливница" № 10 | 15,16,17,18,19,38 | 10:20 ч |
6 | ПГТЕ "Хенри Форд", ул."Хайдут Сидер" № 8 | 7,20,21,22,27,39 | 10:40 ч |
7 | 3-то СУ "Проф.М.Дринов", ул."Хайдут Сидер" №12 | 23,28,30,31,32,33,34 | 11:00 ч |
8 | МБАЛ "Нац.кардиологична б-ца", ул."Коньовица" № 65 | 41, 42(ЕВЕНТУАЛНА) | 11:20 ч |
9 | 113-то СУ,бул.Тодор Александров"№ 177 | 24,25,26,29,40 | 11:40 ч |
НАДЕЖДА | |||
1 | ЧНУ "Веда" | 1,2 | 09:45 ч |
2 | 16-то ОУ | 3,4,5,6,7,8,9,10 | 10:05 ч |
3 | 153-то ПГ | 57,58,59,60 | 10:55 ч |
4 | 101-ро СОУ | 11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25 | 11:25 ч |
5 | 102-ро СОУ | 26,27,28,29,30,31,32,33 | 12:40 ч |
6 | районна администрация, ул."Кирил Дрангов" №55 | ПСИК | 13:20 ч |
1 | 141-во СОУ | 61,62,63,64,65,66,67 | 09:45 ч |
2 | 15-то СОУ | 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44, 45,46,47 | 10:30 ч |
3 | 54-то СОУ | 48,49,50,51,52,53,54,55,56 | 11:45 ч |
4 | 63-то ОУ | 70,71 | 12:40 ч |
5 | 98-мо НУ | 68,69 | 13:00 ч |
ЛЮЛИН | |||
1 | кв. "Република" | 12 | 9,15 |
2 | Бул."Европа" 138 А | 131 | 9,30 |
3 | 137-мо СУ | 001-011, 013 | 9,45 |
4 | 33-то ОУ | 026-040 | 10,15 |
5 | 77-мо ОУ | 069, 070 | 10,45 |
6 | 103-то ОУ | 071, 072, 132 | 11,00 |
1 | 40-то СУ | 106-116 | 9,45 |
2 | 37-мо СУ | 117-130 | 10,15 |
3 | 90-то СУ | 014-025 | 10,45 |
4 | 56-то СУ | 098-105 | 11,15 |
1 | 96-то СУ | 041-053 | 9,45 |
2 | 97-мо СУ | 054-068 | 10,15 |
3 | 27-мо СУ | 073-083 | 10,45 |
4 | 79-то СУ | 084-097 | 11,15 |
ВРЪБНИЦА | |||
1 | ж.к. "Обеля-1", бл.121 | 1, 4 | 9.00 ч. |
2 | НГДЕК | 42, 43, 44, 46, 47 | 9.30 ч. |
3 | ж.к. "Обеля-1", бл.118 | 2 | 10.00 ч. |
4 | ж.к. "Обеля-1", бл.119 | 3, 56 | 10.30 ч. |
5 | 62-ро ОУ | 5, 6, 7, 55 | 11.00 ч. |
6 | 140-то СОУ | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 54 | 11.30 ч. |
1 | Толева махала, бул. "Европа" №211, ресторант "Бурдуш" | 48 | 09.45 ч. |
2 | 74-то СОУ | 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 | 11.00 ч. |
3 | 61 ОУ | 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 | 11.30 ч. |
4 | 70-то ОУ | 40, 41, 45 | 12.00 ч. |
5 | с.Волуяк, 146 ОУ "Патриарх Евтимий", ул. "Зорница" №63 | 49, 50, 51 | 12.15 ч. |
6 | с.Мрамор, 175 ОУ "Васил Левски", ул. "Св.Св. Кирил и Методий" №1 | 52, 53 | 12.30 ч. |
ОВЧА КУПЕЛ | |||
1 | 88-мо СОУ, Овча купел 1 | от 10 до 24 ,47, 51,52,53,54,56,57,58,65,66 | 10:00 ч |
2 | 53-то ОУ, ул."Обзор" №6, кв. "Горна баня" | от 35-та до 42-ра вкл. и 71-ва | 11:30 ч |
3 | Дом за стари хора, кв."Горна баня", ул."Обзор"№ 29 | 45 | 12:00 ч |
4 | Национална специализирана болница за физикална терапия и рехабилитация | 74 | 12:30 ч |
5 | ПСИК бул. "Цар Борис III" № 136 В | 72 | 13:00 ч |
1 | 66-то СОУ, ул. Букет" № 29, кв. "Овча купел" | от 1 до 9, 48,49,50,55,59,61,62,63,64 | 10:00 ч |
2 | 149-то СОУ, ж.к. "Овча купел-2" | от 25 до 34, 67,68, 69, 70 | 11:00 ч |
3 | с.Мало Бучино, Кметство | 46 | 11:45 ч |
4 | 72-ро ОУ, кв. "Суходол" | 43,44,60 | 12:00 ч |
5 | ДПБЛНА, кв. "Суходол" | 73 | 12:30 ч |
НОВИ ИСКЪР | |||
1 | 172-ро ОУ, гр. Нови искър,ул. „Христо Ботев“ № 51 | 21,22,23 | 10:10 ч |
2 | с.Кътина – площада | 24 | 10:10 ч |
3 | с.Подгумер, ул. „Стара планина” № | 30 | 10:40 ч |
4 | 170-то СОУ, „Васил Левски“ – гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле“ № 277 | от 14 до 20 | 10:40 ч |
5 | с.Войняговци, Читалище, ул. „Спортист“ № 14 | 29 | 11:00 ч |
6 | 171-во ОУ, гр.Нови искър, ул. „Светлина“ № 26 | 9, 10, 11, 12 и 13 | 11:30 ч |
7 | Кметство с. Локорско, бул. „Димитър Тошков“ № 23 | 31 | 11:30 ч |
8 | гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл. „24-ти май“ | 8 | 12:10 ч |
9 | 160 ОУ, Св. Св. Кирил и Методий“, с. Чепинци, ул. „Стара планина“ № 22 | 32, 33, 34 и 35 | 11:50 ч |
10 | 176 ОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Негован, ул. „Могилата №10 | 36,37 | 12:10 ч |
11 | с.Мировяне, Кметство, , ул. „Любимец“ № 1 | 6, 7 | 12:30 ч |
12 | 177 СОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Световрачане, ул. „Софийска“ № 36 | 26,27,28 | 12:30 ч |
13 | Кметство с. Житен, ул. „Житница“ № 24 | 4 | 12:50 ч |
14 | 179 ОУ „Васил Левски“, с. Доброславци, ул. „ Доброславско шосе“ № 34 | 1, 2 | 13:00 ч |
15 | Кметство с. Кубратово, Площада № 1 | 25 | 13:00 ч |
16 | Младежки клуб – с.Балша | 5 | 13:10 ч |
БАНКЯ | |||
1 | Спец.болница "Здраве", УЛ.”Г.С.РАКОВСКИ” 15 | 15 | 08:05 ч |
2 | СБР БАНКЯ- АД” ЕАД, УЛ.“ШЕЙНОВО“ № 08- „ЯСЕН“ | 16 | 08:15 ч |
3 | „СБР-НК“ ЕАД, ФИЛИАЛ БАНКЯ, УЛ“ШЕЙНОВО“ № 08 | 18 | 08:25 ч |
4 | Военен санаториум, УЛ.“ИВАН ВАЗОВ“ № 5 | 17 | 08:35 ч |
5 | с.Клисура - САЛОНА НА КМЕТСТВОТО- УЛ.”БАЛКАНСКА” № 05 | 12 | 09:00 ч |
6 | ТОХ, ул."Ал.Стамболийски" № 13 | 5 | 09:20 ч |
7 | 78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05 | 3 | 09:30 ч |
8 | 78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05 | 6 | 09:40 ч |
9 | Агротранс,/БИВША БРЕСТА/, ул."Варна" №4 | 1 | 09:45 ч |
10 | Читалище "Отец Паисий, ул.”СТАРА ПЛАНИНА” № 04 | 4 | 09:50 ч |
11 | КВ. ”ВЕРДИКАЛ” –ЧИТАЛИЩЕТО, УЛ.”ВАРНА” № 202 | 8 | 10:05 ч |
12 | кв.Михайлово - БИВШ КАФЕ-АПЕРИТИВ В ЦЕНТЪРА НА КВАРТАЛА | 9 | 10:20 ч |
13 | кв.Градоман, ЗАЛАТА ЗАД МАГАЗИНА ЗА ХР.СТОКИ НА ПЛОЩАДА | 10 | 10:35 ч |
14 | Ул."Цар освободител" № 1 "А" | 14 | 10:50 ч |
15 | Ул."Цар освободител" № 01 /клуб на пенсионера/ | 2 | 10:55 ч |
16 | Помещение към трафопост, кв. Изгрев, УЛ.”ИВАНЯНСКО ШОСЕ” | 7 | 11:00 ч |
17 | КВ.”ИЗГРЕВ” СПОРТЕН КОМПЛЕКС „ТОКРИДО“ | 13 | 11:05 ч |
18 | с.Иваняне- КМЕТСТВО НА ПЛОЩАДА, УЛ ”СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” № 50“А“ | 11 | 11:30 ч |