19.11.2021

ОБРАЗЕЦ НА БЮЛЕТИНА ЗА ГЛАСУВАНЕ В НОВИЯ ИЗБОР ЗА ПРЕЗИДЕНТ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ НА 21 НОЕМВРИ 2021 Г. ЗА 25 ИР – СОФИЯ

19.11.2021

ОПОВЕСТЯВАНЕ НА МЕРКИ ЗА ГЛАСУВАНЕ НА ИЗБИРАТЕЛИ С УВРЕДЕНО ЗРЕНИЕ ИЛИ СЪС ЗАТРУДНЕНИЯ В ПРИДВИЖВАНЕТО В ИЗБОРИТЕ НА 21.11.2021г.

1. Секции на първи етаж /партер/ за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването, в сгради с повече от един етаж или със секции на горен етаж, за произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за народни представители, насрочени за 21.11.2021 г.:

25 МИР
РАЙОН МЯСТО ЗА ГЛАСУВАНЕ Номер на секция
24 БАНКЯ 78 СОУ “Хр. Смирненски” – гр. Банкя, ул. ”Царибродска” № 5 254624003                                                    254624006
ПГ по туризъм ”Ал. Константинов ”, ул. “Ал. Стамболийски” № 13 254624005
ул."Цар Освободител" № 1А/Дневен център 254624014
20 ВРЪБНИЦА 140 СУ ”Иван Богоров”, ж.к. "Обеля-2", ул. "Дико Илиев" № 9 254620008
Ж.к.ВРЪБНИЦА-1, 74 СОУ „Гоце Делчев”, ет.1, крило Г 254620024
Ж.к.ВРЪБНИЦА-2, 61 ОУ „Св.Св Кирил и Методий” , ет.1, бул.”Ломско шосе”№186 254620033
Ж.к.ОБЕЛЯ-1, бл.121, до вх.В - клуб 254620001
кв.”Толева махала”, бул.”Европа”211,ресторант „Бурдуш” 254620048
кв.ОБЕЛЯ, 62 ОУ ”Христо Ботев”, ет.1, ул.1,  № 26 254620005
м.МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, ”Национална гимназия за древни езици и култури”, ул. „Баба” №16 254620042
м.МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, 70 ОУ„Св. Климент Охридски”, ет.1, ул.”Адам Мицкевич” №10 254620040
с.ВОЛУЯК, 146 ОУ ”Патриарх Евтимий”, ул.”Зорница” №63 254620051
с.МРАМОР, 175 ОУ ”Васил Левски”, ул.”Св.Св. Кирил и Методий” №1 254620052
12 ИЛИНДЕН 113. СУ „Сава Филаретов“, бул. „Тодор Александров“ № 177 254612040
3. СУ „Проф. Марин Дринов“, ул. „Хайдут Сидер“ № 12 254612034
43. ОУ „Хр. Смирненски“, бул „Сливница“ № 45 254612004
45. ОУ „Константин Величков“, ул. „Пловдив“ № 20 254612037
ПГАВТК „А. С. Попов", бул. Сливница № 10 254612019
бивше 110. ОУ „Проф. д-р Гаврил Кацаров“, ж. к. „Захарна фабрика“ 254612012
ПГТЕ „Хенри Форд“, ул. „Хайдут Сидер“ № 8 254612020
11 КРАСНА ПОЛЯНА 75 ОУ Кв."Факултета", бул. "Възкресение" №151 254611064
17 ОУ,  ул. Сава Михаилов" №64 254611050
135 ОУ, ул. "Булина ливада" №47 254611049
92 ОУ,Ул."Добротич" № 21 254611027
28 ОУ,Бул."Възкресение" № 60 254611012
57 СУ, Ул."Д-р Калинков" № 40 254611006
123 ОУ, Ул."Братин дол" № 26 254611060
19 ЛЮЛИН 137 СУ (Люлин 1) 254619002
90 СУ (Люлин 2) 254619014
33 ОУ (Люлин 3) 254619026
96 СУ (Люлин 4) 254619041
97 СУ (Люлин 5) 254619054
27 СУ (Люлин 6) 254619074
79 СУ (Люлин 7) 254619084
56 СУ (Люлин 8) 254619098
40 СУ (Люлин 9) 254619106
37 СУ (Люлин 10) 254619117
77 ОУ (кв. Филиповци) 254619069
103 ОУ (ж.к. Филиповци) 254619071
кв. Република, Институт по мелиорации и механизация, ул. Банско шосе № 3 254619012
бул. "Европа" № 138А 254619131
13 НАДЕЖДА 16 ОУ"Райко Жинзифов", София, жк."Надежда", ул."Дравски бой"№7 254613003
101 СУ"Бачо  Киро", София, жк."Надежда" ул."Илинденско въстание"№36 254613011
102 ОУ"Панайот Волов", София, жк."Надежда", ул."Звезда" №3 254613026
15 СОУ"Адам Мицкевич", София, жк."Надежда", ул."Йордан Хаджиконстантинов Джинот" №68 254613034
54 СОУ"Свети Иван Рилски", София, жк."Толстой", ул."Йордан Хаджиконстантинов Джинот" №38 254613048
141 ОУ "Народни будители", София, жк."Свобода", ул."Народни будители" №2 254613061
21 НОВИ ИСКЪР 170 СОУ „Васил Левски”, гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле” № 277 254621014
171 ОУ „Стоил Попов”, гр. Нови Искър, ул. „Светлина” № 26 254621009
18 ОВЧА КУПЕЛ 149 СУ "Иван Хаджийски", ж.к. Овча купел - 2  254618025
53 СУ "Николай Хрелков", кв. Горна баня, ул."Обзор" № 6  254618035
66 СУ "Филип Станиславов", ул. "Букет" № 29 254618059
72 ОУ "Христо Ботев", кв. Суходол,  ул. "Овче поле" № 14  254618060
88 СУ "Димитър Попниколов", ж.к. Овча купел - 1  254618047
кв. Горна баня, ул."Обзор" № 29  254618045
Кметство с. Мало Бучино, ул."Никола Петков"  № 7  254618046

 

  1. Мерки, позволяващи на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването да гласуват в изборния ден:

Пред секциите за гласуване по чл. 10 ИК се поставят табели и други обозначителни знаци (Приложение № 1 към Решение № 764-ПВР/НС/20.10.2021 г. на ЦИК) с минимални размери 20/30 см., на които се отбелязва допълнителното предназначение на секцията. Табела и обозначителни знаци с размери 50/30 см се поставят и на входа на сградата, така че да насочват избирателите с увредено зрение или със затруднения в придвижването към специализираната избирателна секция.

Пред сградите със специализирани секции задължително се осигуряват и запазват достъпни места за паркиране на автомобилите на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването.

Входната част на сградите, в които се помещават специализирани секции, се оборудват чрез изграждане на временни  рампи от твърд материал, тротоарни и стълбищни рампи с наклон не повече от 5 % (1:20), с двустранни бариери, предпазващи от изпадане, съгласно Приложение № 2 към Решение № 764-ПВР/НС/20.10.2021 г. на ЦИК, осигуряващи придвижване на избиратели със силно затруднено придвижване или ползващи лично техническо помощно средство. За целта може да се предвиди и човешки ресурс за подпомагане на нуждаещите се граждани.

В секциите за гласуване по чл. 10 от ИК се поставят подходящи кабини за гласуване и прегради за гласуване със специализирани устройства за машинно гласуване с размери не по-малко от 210/170 см, с вход не по-тесен от 90 см и плот не по-висок от 85 см.

  1. На телефонен номер 0800 20 720 /безплатен за гражданите/ от 07:00 часа до 20:30 часа на 20.11.2021 г. и от 07:00 часа до 19:30 часа на 21.11.2021 г., ще се приемат заявки за помощ от отдел „Транспортно обслужване”, дирекция „Транспорт” при Столична община.
14.11.2021

Съобщение

Районна избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район - София информира, че изборният ден приключва в 20:00 ч.

08.11.2021

Съобщение

   
  Графици на районите за предаване на изборните книжа и материали на СИК на 20.11.2021 г.
       
  РАЙОН/ ИЗБОРНО МЯСТО № СИК ЧАС
       
  КРАСНА ПОЛЯНА    
1 75-то у-ще, кв.Факултета, бул.Възкресение"№ 151 59,61,62,63,64,65,66,67,71,74 13:30 ч
2 17-то у-ще, ул."Сава Михаилов" № 64 50,51,52,54,55 12:00 ч 
3 135-то у-ще, ул."Булина ливада" № 47 3,4,5,48,49,53,69,44,45 12:30 ч 
4 92-ро у-ще, ул."Добротич" № 21 19,20,21,24,25,26,27,28,29,58,75 14:30 ч 
5 28-мо у-ще, бул."Възкресение" №60 12,13,17,18,22,23,32,33,34,35,36, 41,42,70 11:30 ч 
6 57-мо у-ще, ул."Д-р Калинков" №40 1,2,6,7,8,9,10,11,14,15,16 12:00 ч 
7 123-то у-ще, ул."Братин дол"№ 26 30,31,37,38,39,40,43,46,47,56,57, 60,76 14:00 ч  
8 Първа АГ болница - евентуални 68 12:50 ч 
9 Болница "Надежда" - евентуални 73 13:10 ч 
10 ПСИК за лица с увреждания                                                      Получават своите материали в районната администрация, с адрес: ул. "Освобождение" №25 78 11:30 ч 
  Евентуално назначени ПСИК-"COVID-19"- 3бр. Получават своите материали в районната администрация, с адрес: ул. "Освобождение" №25 77, 79, 80 11:30 ч
       
  ИЛИНДЕН    
1 Столична община - Район "Илинден", ул. "Билянини извори" №10, вх. Б, ет. 4, стая 414 43,         (подвижна за карантинирани лица) 9.00 ч 
2 Бивше 110-то ОУ , кв. "Захарна Фабрика", ул."Билянини извори" №7 10,11,12,13,14,35 9:20 ч 
3 45-то ОУ„Константин Величков“, ул."Пловдив" № 20 5,6,8,9,36,37 9:40 ч 
4 43-то ОУ„Христо Смирненски“, бул."Сливница" № 45 1,2,3,4 10:00 ч 
5 ПГАВТ "А.С.Попов", бул."Сливница" № 10 15,16,17,18,19,38 10:20 ч
6 ПГТЕ "Хенри Форд", ул."Хайдут Сидер" № 8 7,20,21,22,27,39 10:40 ч
7 3-то СУ "Проф.М.Дринов", ул."Хайдут Сидер" №12 23,28,30,31,32,33,34 11:00 ч 
8 МБАЛ "Нац.кардиологична б-ца", ул."Коньовица" № 65 41, 42(ЕВЕНТУАЛНА) 11:20 ч 
9 113-то СУ,бул.Тодор Александров"№ 177 24,25,26,29,40 11:40 ч 
       
  НАДЕЖДА    
       
1 ЧНУ "Веда" 1,2 09:45 ч
2 16-то ОУ 3,4,5,6,7,8,9,10 10:05 ч
3 153-то ПГ 57,58,59,60 10:55 ч
4 101-ро СОУ 11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21, 22,23,24,25 11:25 ч 
5 102-ро СОУ 26,27,28,29,30,31,32,33 12:40 ч
6 районна администрация, ул."Кирил Дрангов" №55 ПСИК 13:20 ч
       
       
1 141-во СОУ 61,62,63,64,65,66,67 09:45 ч 
2 15-то СОУ 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44, 45,46,47 10:30 ч 
3 54-то СОУ 48,49,50,51,52,53,54,55,56 11:45 ч
4 63-то ОУ 70,71 12:40 ч 
5 98-мо НУ 68,69 13:00 ч
       
       
  ЛЮЛИН    
       
1 кв. "Република" 12 9,15
2 Бул."Европа" 138 А 131 9,30
3 137-мо СУ 001-011, 013 9,45
4 33-то ОУ 026-040 10,15
5 77-мо ОУ 069, 070 10,45
6 103-то ОУ 071, 072, 132 11,00
       
       
1 40-то СУ 106-116 9,45
2 37-мо СУ 117-130 10,15
3 90-то СУ 014-025 10,45
4 56-то СУ 098-105 11,15
       
       
1 96-то СУ 041-053 9,45
2 97-мо СУ 054-068 10,15
3 27-мо СУ 073-083 10,45
4 79-то СУ 084-097 11,15
       
       
  ВРЪБНИЦА    
       
1 ж.к. "Обеля-1", бл.121 1, 4 9.00 ч.
2 НГДЕК 42, 43, 44, 46, 47 9.30 ч.
3 ж.к. "Обеля-1", бл.118 2 10.00 ч.
4 ж.к. "Обеля-1", бл.119   3, 56 10.30 ч.
5 62-ро ОУ 5, 6, 7, 55 11.00 ч.
6 140-то СОУ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 54 11.30 ч.
       
1 Толева махала, бул. "Европа" №211, ресторант "Бурдуш" 48 09.45 ч.
2 74-то СОУ 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 11.00 ч.
3 61 ОУ 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 11.30 ч.
4 70-то ОУ 40, 41, 45 12.00 ч.
5 с.Волуяк, 146 ОУ "Патриарх Евтимий", ул. "Зорница" №63 49, 50, 51 12.15 ч.
6 с.Мрамор, 175 ОУ "Васил Левски", ул. "Св.Св. Кирил и Методий" №1 52, 53 12.30 ч.
       
  ОВЧА КУПЕЛ    
       
1 88-мо СОУ, Овча купел 1 от 10 до 24 ,47, 51,52,53,54,56,57,58,65,66 10:00 ч
2 53-то ОУ, ул."Обзор" №6, кв. "Горна баня" от 35-та до 42-ра вкл. и 71-ва 11:30 ч
3 Дом за стари хора, кв."Горна баня", ул."Обзор"№ 29 45 12:00 ч
4 Национална специализирана болница за физикална терапия и рехабилитация 74 12:30 ч
5 ПСИК бул. "Цар Борис III" № 136 В 72 13:00 ч
       
1 66-то СОУ, ул. Букет" № 29, кв. "Овча купел" от 1 до 9, 48,49,50,55,59,61,62,63,64 10:00 ч
2 149-то СОУ, ж.к. "Овча купел-2" от 25 до 34, 67,68, 69, 70 11:00 ч
3 с.Мало Бучино, Кметство 46 11:45 ч
4 72-ро ОУ, кв. "Суходол" 43,44,60 12:00 ч
5 ДПБЛНА, кв. "Суходол" 73 12:30 ч
       
  НОВИ ИСКЪР    
1 172-ро ОУ, гр. Нови искър,ул. „Христо Ботев“ № 51 21,22,23 10:10 ч
2 с.Кътина  – площада 24 10:10 ч
3 с.Подгумер, ул. „Стара планина” №  30 10:40 ч
4 170-то СОУ, „Васил Левски“ – гр. Нови Искър, ул. „Искърско дефиле“ № 277 от 14 до 20 10:40 ч
5 с.Войняговци, Читалище, ул. „Спортист“ № 14 29 11:00 ч
6 171-во ОУ, гр.Нови искър, ул. „Светлина“ № 26 9, 10, 11, 12 и 13 11:30 ч
7 Кметство с. Локорско, бул. „Димитър Тошков“ № 23 31 11:30 ч
8 гр. Нови Искър, кв. Славовци, пл. „24-ти май“ 8 12:10 ч
9 160 ОУ, Св. Св. Кирил и Методий“, с. Чепинци, ул. „Стара планина“ № 22 32, 33, 34 и 35 11:50 ч
10 176 ОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Негован, ул. „Могилата №10 36,37 12:10 ч
11 с.Мировяне, Кметство, , ул. „Любимец“ № 1 6, 7 12:30 ч
12 177 СОУ Св. Св. Кирил и Методий“, с. Световрачане, ул. „Софийска“ № 36 26,27,28 12:30 ч
13 Кметство с. Житен, ул. „Житница“ № 24 4 12:50 ч
14 179 ОУ „Васил Левски“, с. Доброславци, ул. „ Доброславско шосе“ № 34 1, 2 13:00 ч
15 Кметство с. Кубратово, Площада № 1 25 13:00 ч
16 Младежки клуб – с.Балша 5 13:10 ч
       
  БАНКЯ    
1 Спец.болница "Здраве", УЛ.”Г.С.РАКОВСКИ” 15 15 08:05 ч
2 СБР БАНКЯ- АД” ЕАД, УЛ.“ШЕЙНОВО“ № 08- „ЯСЕН“ 16 08:15 ч
3 „СБР-НК“ ЕАД, ФИЛИАЛ БАНКЯ, УЛ“ШЕЙНОВО“ № 08 18 08:25 ч
4 Военен санаториум, УЛ.“ИВАН ВАЗОВ“ № 5 17 08:35 ч
5 с.Клисура - САЛОНА НА КМЕТСТВОТО- УЛ.”БАЛКАНСКА” № 05 12 09:00 ч
6 ТОХ, ул."Ал.Стамболийски" № 13 5 09:20 ч
7 78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05  3 09:30 ч
8 78-мо СОУ,ул.”ЦАРИБРОДСКА” № 05  6 09:40 ч
9 Агротранс,/БИВША БРЕСТА/, ул."Варна" №4 1 09:45 ч
10 Читалище "Отец Паисий, ул.”СТАРА ПЛАНИНА” № 04   4 09:50 ч
11 КВ. ”ВЕРДИКАЛ” –ЧИТАЛИЩЕТО, УЛ.”ВАРНА” № 202 8 10:05 ч
12 кв.Михайлово - БИВШ КАФЕ-АПЕРИТИВ В ЦЕНТЪРА НА КВАРТАЛА 9 10:20 ч
13 кв.Градоман, ЗАЛАТА ЗАД МАГАЗИНА ЗА ХР.СТОКИ НА ПЛОЩАДА 10 10:35 ч
14 Ул."Цар освободител" № 1 "А" 14 10:50 ч
15 Ул."Цар освободител" № 01 /клуб на пенсионера/ 2 10:55 ч
16 Помещение към трафопост, кв. Изгрев, УЛ.”ИВАНЯНСКО ШОСЕ” 7 11:00 ч
17 КВ.”ИЗГРЕВ” СПОРТЕН КОМПЛЕКС „ТОКРИДО“ 13 11:05 ч
18 с.Иваняне- КМЕТСТВО НА ПЛОЩАДА, УЛ ”СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” № 50“А“ 11 11:30 ч
08.11.2021

Съобщение

05.11.2021

Гласуване на избиратели, поставени под задължителна карантина или задължителна изолация

Гласоподавателите, поставени под задължителна карантина или задължителна изолация, желаещи да гласуват с подвижна избирателна кутия, могат да направят това, чрез подаване на заявление в срок до 14 ноември 2021 г.

Повече информация можете да откриете на сайта на Столична община или на безплатен телефонен номер: 02 904 13 51

03.11.2021

ОБУЧЕНИЕ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СИК

РИК 25 уведомява, че обучението на членовете на секционни избирателни комисии, назначени в Двадесет и пети изборен район – София, ще се извърши дистанционно, чрез електронна онлайн платформа, достъпна на електронната страница на РИК 25 по график, както следва:

Първа дата – 10.11.2021 г. от 18:00 ч. - ВКЛЮЧЕТЕ СЕ ТУК

Втора дата –  11.11.2021 г. от 18:00 ч. - ВКЛЮЧЕТЕ СЕ ТУК

 

Обучително видео за членове на СИК - Избори 14.11.2021 г.

Обучително видео за Избиратели - Избори 14.11.2021 г.

 

Видеозаписи от проведените обучения ще бъдат достъпни на електронната страница на РИК 25, рубрика „Съобщения“.

 

01.11.2021

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ИНФОРМАЦИОННА КАМПАНИЯ ЗА ДЕМОНСТРАЦИЯ И РАЗЯСНЯВАНЕ НА МАШИННОТО ГЛАСУВАНЕ И ТЕСТОВО ГЛАСУВАНЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА 25 ИР-СОФИЯ

Район Дата Час Място  
Люлин от 01.11.2021г. до 07.11.2021г. вкл. 10:00ч.-16:00ч. Районна администрация, адрес ж.к. "Люлин", бул. Захари Стоянов № 15  
Илинден 29.10.2021г. 10.00ч - 14.00 ч Клуб на пенсионера, жк "Св.Троица", бл.297, партер  
  02.10.2021г 10.00ч - 14.00ч Клуб на пенсионера, жк "Св.Троица", бл.297, партер  
Надежда 04.11.2021г. 10.00ч. - 13.00ч метростанция "Надежда"  
Надежда 05.11.2021г. 13.00ч. - 16.00ч. метростанция "Надежда"  
Надежда 08.11.2021г. 10.00ч. - 13.00ч в сградата на районната администрация  
Надежда 09.11.2021г. 13.00ч. - 16.00ч. в сградата на районната администрация  
Красна поляна от 01.11.2021г. до 12.11.2021г. вкл. 09:00ч. - 10:30ч. в сградата на район "Красна поляна",                                ул. "Освобождение" №25 понеделник -петък (работни дни)
Красна поляна от 01.11.2021г. до 12.11.2021г. вкл. 11:00ч. - 13:30ч. пред магазин "Т-Маркет", кв. "Факултета", бул. "Възкресение" понеделник, сряда, петък (работни дни)
Красна поляна от 01.11.2021г. до 12.11.2021г. вкл. 11:00ч. - 13:30ч. в кв. "Факултета" на площад "Тумба" вторник, четвъртък (работни дни)
Красна поляна от 01.11.2021г. до 12.11.2021г. вкл. 14:00ч. - 16:30ч. пред входа на парк "Лебеда" от ул. "Булина ливада" вторник, четвъртък (работни дни)
Красна поляна от 01.11.2021г. до 12.11.2021г. вкл. 14:00ч. - 16:30ч. пред входа на магазин "Фантастико" в ж.к. "Разсадника" понеделник, сряда, петък (работни дни)
Банкя 03.11.2021г. 13:00ч. - 15:00ч. кв.Михайлово  
Банкя 04.11.2021г. 13:00ч. - 15:00ч. кв. Градоман  
Банкя 05.11.2021г. 13:00ч. - 15:00ч. с. Иваняне, пред кметството на площада  
Банкя 08.11.2021г. 13:00ч. - 15:00ч. кв. Вердикал  
Банкя от 09.11.2021г. до 12.11.2021г. 10:00ч.-12:30ч.          14:30ч. - 16:30ч. Дневен център към район "Банкя",                                     ул. "Цар Освободител", 1А  
Връбница 28.10.2021 г. – 2.11.2021 г. 9.00 ч. – 17.00 ч. кметство Мрамор  
Връбница 3.11.2021 г. – 10.11.2021 г. 9.00 ч. – 17.00 ч. кметство Волуяк  
Овча купел от 01.11.2021г. до 10.11.2021г. вкл. 9.30ч. -16.00ч. В сградата на район "Овча купел", бул."Цар  Борис III", 136 Б  
Нови Искър 01.11.2021 г. 09:30 - 12:30  с.Балша -кметство  
Нови Искър 01.11.2021 г. 13:00- 16:30  с.Житен -кметство  
Нови Искър 02.11.2021 г. 09:30 - 12:30  с.Доброславци - кметство  
Нови Искър 02.11.2021 г. 13:00- 16:30  с.Мировяне  - кметство  
Нови Искър 03.11.2021 г. 09:30 - 12:30  с.Кътина  - кметство  
Нови Искър 03.11.2021 г. 13:00- 16:30  с.Подгумер - кметство  
Нови Искър 04.11.2021 г. 09:30 - 12:30  с.Локорско - кметство  
Нови Искър 04.11.2021 г. 13:00- 16:30  с.Войнеговци - кметство  
Нови Искър 05.11.2021 г. 09:00 - 12:30  с.Чепинци - кметство  
Нови Искър 05.11.2021 г. 13:00- 16:30  с.Световрачене - кметство  
Нови Искър 08.11.2021 г. 09:30 - 14:30  с.Негован - кметство  
Нови Искър 09.11.2021 г. 10:30 - 16:30 кв.Курило - център  
Нови Искър 10.11.2021 г. 09:30 - 12:30  с.Кубратово - кметство  
Нови Искър 10.11.2021 г. 13:00- 16:30   кв.Кумарица, пл.Свети дух  
Нови Искър 11.11.2021 г. 10:00-15:00 сграда XXXI МЦ -сградата на районната администрация  
31.10.2021

ОБРАЗЕЦ НА БЮЛЕТИНА ЗА ГЛАСУВАНЕ В ИЗБОРИТЕ ЗА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА 14 НОЕМВРИ 2021 Г. ЗА 25 ИР – СОФИЯ

31.10.2021

ОБРАЗЕЦ НА БЮЛЕТИНА ЗА ГЛАСУВАНЕ В ИЗБОРИТЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ НАСРОЧЕНИ ЗА 14 НОЕМВРИ 2021 Г. ЗА 25 ИР – СОФИЯ

04.10.2021

Съобщение

Шаблон - електронна форма за представяне от политическите партии и коалиции на състави на СИК в предстоящите преговори за състави на СИК в изборите на 14.11.2021 г., утвърден с Решение № 13/01.10.2021 г. на РИК 25.

01.10.2021

МЕСТА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ПРЕДВАРИТЕЛНИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ СПИСЪЦИ ЗА ИЗБОРИТЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ И ЗА НАРОДНО СЪБРАНИЕ, НАСРОЧЕНИ ЗА 14 НОЕМВРИ 2021 Г.

Районната избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район – София информира за местата за обявяване на предварителните избирателни списъци, определени със заповеди на кметовете на административни райони на територията на 25 изборен район - София, както следва:

 

РАЙОН ИЛИНДЕН - СО

РАЙОН ЛЮЛИН - СО

РАЙОН НАДЕЖДА - СО

РАЙОН ВРЪБНИЦА - СО

РАЙОН ОВЧА КУПЕЛ - СО

РАЙОН НОВИ ИСКЪР - СО

РАЙОН КРАСНА ПОЛЯНА - СО

РАЙОН БАНКЯ - СО

30.09.2021

Съобщение

Районна избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район - София информира, че началният срок за подаване на документи за регистрация на кандидатски листи в изборите за народни представители, насрочени за 14.11.2021 г., е 30 септември 2021 г. - 09:00 ч. Крайният срок за подаване на документи е 12 октомври 2021 г. - 17:00 ч.

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 часа.

 

Електронна форма за представяне на кандидатската листа

25.09.2021

Съобщение

Районна избирателна комисия в Двадесет и пети изборен район - София информира, че началният срок за подаване на документи за регистрация на инициативни комитети за участие в изборите за народни представители, насрочени за 14.11.2021 г., е 27 септември 2021 г. - 09:00 ч. 
Крайният срок за подаване на документи за регистрация на инициативни комитети е 04 октомври 2021 г. - 17:00 ч.

Документи се приемат всеки календарен ден от 9:00 до 17:00 часа. 

Регистрацията се извършва съгласно Решение № 571-НС/21.09.2021 г. на ЦИК относно регистрация на инициативни комитети в РИК за участие в изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г.

 

БАНКОВА СМЕТКА НА ЦЕНТРАЛНА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ, ПО КОЯТО СЕ ВНАСЯТ ДЕПОЗИТИ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА ИНИЦИАТИВНИ КОМИТЕТИ СЪГЛАСНО ЧЛ.129, АЛ. 1 ОТ ИЗБОРНИЯ КОДЕКС:


БНБ, София, пл. „Княз Александър I“ № 1

IBAN BG85 BNBG 9661 3300 1070 03

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

всички решения