|
РАЙОН/ ИЗБОРНО МЯСТО |
№ СИК |
ЧАС |
|
|
|
|
|
КРАСНА ПОЛЯНА |
|
|
1 |
75-то у-ще, кв.Факултета, бул.Възкресение"№ 151 |
59,61,62,63,64,65,66,67,71,74 |
от 13:30 ч до 13:50 ч |
2 |
17-то у-ще, ул."Сава Михайлов" № 64 |
50,51,52,54,55 |
от 12:00 ч до 12:20 ч |
3 |
135-то у-ще, ул."Булина ливада" № 47 |
3,4,5,48,49,53,69,44,45 |
от 12:30 ч до 13:00 ч |
4 |
92-ро у-ще, ул."Добротич" № 21 |
19,20,21,24,25,26,27,28,29,58,75 |
от 14:30 ч до 14:50 ч |
5 |
28-мо у-ще, бул."Възкресение" №60 |
12,13,17,18,22,23,32,33,34,35,36,41,42,70 |
от 11:30 ч до 11:50 ч |
6 |
57-мо у-ще, ул."Д-р Калинков" № |
1,2,6,7,8,9,10,11,14,15,16 |
от 12:00 ч до 12:40 ч |
7 |
123-то у-ще, ул."Братин дол"№ 26 |
30,31,37,38,39,40,43,46,47,56,57,60,76 |
от 14:00 ч до 14:20 ч |
8 |
Първа АГ болница |
68 |
от 12:50 ч до 13:00 ч |
9 |
Болница "Надежда" |
73 |
от 13:10 ч до 13:30 ч |
10 |
ПСИК за инвалиди, ул. "Освобождение" №25 |
78 |
от 11:30 ч до 11:40 ч |
|
|
|
|
|
ИЛИНДЕН |
|
|
1 |
Бивше 110-то ОУ , ул."Билянини извори" №7 |
10,11,12,13,14,35 |
от 9:20 ч до 9:40 ч |
2 |
45-то ОУ, ул."Пловдив" № 20 |
5,6,8,9,36,37 |
от 9:40 ч до 10:00 ч |
3 |
43-то ОУ, бул."Сливница" № 45 |
1,2,3,4 |
от 10:00 ч до 10:20 ч |
4 |
ПГАВТ "А.С.Попов", бул."Сливница" № 10 |
15,16,17,18,19,38 |
от 10:20 ч до 10:40 ч |
5 |
ПГТЕ "Хенри Форд", ул."Хайдут Сидер" № 8 |
7,20,21,22,27,39 |
от 10:40 ч до 11:00 ч |
6 |
3-то СУ "Проф.М.Дринов", ул."Хайдут Сидер" №12 |
23,28,30,31,32,33,34 |
от 11:00 ч до 11:20 ч |
7 |
МБАЛ "Нац.кардиологична б-ца", ул."Коньовица" № 65 |
41 |
от 11:20 ч до 11:40 ч |
8 |
113-то СУ,бул.Тодор Александров"№ 177 |
24,25,26,29,40 |
от 11:40 ч до 12:00 ч |
|
|
|
|
|
НАДЕЖДА |
|
|
|
Първи маршрут |
|
|
1 |
ЧНУ "Веда: |
1,2 |
от 09:45 ч до 10:00 ч |
2 |
16-то ОУ |
3,4,5,6,7,8,9,10 |
от 10:05 ч до 10:45 ч |
3 |
153-то ПГ |
57,58,59,60 |
от 10:55 ч до 11:15 ч |
4 |
101-ро СОУ |
11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25 |
от 11:25 ч до 12:30 ч |
5 |
102-ро СОУ |
26,27,28,29,30,31,32,33 |
от 12:30 ч до 13:10 ч |
6 |
районна администрация, ул."Кирил Дрангов" №55 |
ПСИК |
от 13:20 ч до 13:30 ч |
|
|
|
|
|
Втори маршрут |
|
|
1 |
141-во СОУ |
61,62,63,64,65,66,67 |
от 09:45 ч до 10:20 ч |
2 |
15-то СОУ |
34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47 |
от 10:00 ч до 11:40 ч |
3 |
54-то СОУ |
48,49,50,51,52,53,54,55,56 |
от 11:45 ч до 12:30 ч |
4 |
98-мо НУ |
68,69 |
от 12:30 ч до 12:50 ч |
5 |
63-то ОУ |
70,71 |
от 12:15 ч до 13:10 ч |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ЛЮЛИН |
|
|
|
Първи екип |
|
|
1 |
Бул."Европа" 138 А |
131 |
09:15 ч. |
2 |
кв."Република" |
12 |
09:30 ч. |
3 |
137-мо СУ |
001-011 и 013 |
10:15 ч. |
4 |
77-мо ОУ |
069, 070 |
11:00 ч. |
5 |
103 ОУ |
071, 072, 132 |
11:30 ч. |
6 |
33-то ОУ |
026-040 |
12:30 ч. |
|
|
|
|
|
Втори екип |
|
|
1 |
40-то СУ |
106-116 |
10:00 ч. |
2 |
37-мо СУ |
117-130 |
10:30 ч. |
3 |
90-то СУ |
014-025 |
10:30 ч. |
4 |
56-то СУ |
098-105 |
11:00 ч. |
|
|
|
|
|
Трети екип |
|
|
1 |
96-то СУ |
041-053 |
10:30 ч. |
2 |
97-мо СУ |
054-068 |
10:30 ч. |
3 |
79-то СУ |
084-097 |
11:00 ч. |
4 |
27-мо СУ |
073-083 |
12:00 ч. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ВРЪБНИЦА |
|
|
|
1 екип |
|
|
1 |
бл.121 |
1,4 |
9.00 |
2 |
НГДЕК |
42,43,44,46,47 |
9.30 |
3 |
жк "Обеля" 1, бл.118,119 |
2,3,56 |
10.00 |
4 |
62-ро ОУ |
5,6,7,56 |
11.00 |
5 |
140-то СОУ |
от 8-ма до 16 -та |
11.30 |
6 |
140-то СОУ |
от 17-та до 23-та и 54-та |
11.30 |
|
2 екип |
|
|
1 |
Толева махала |
48 |
9.45 |
2 |
74-то СОУ |
от 24-та до 32-ра |
11.00 |
3 |
61-во ОУ |
от 33-та до 39-та |
11.30 |
4 |
70-то ОУ |
40,41,45 |
12.00 |
5 |
с.Волуяк |
49,50,51 |
12.15 |
6 |
с.Мрамор |
52,53 |
12.30 |
|
|
|
|
|
ОВЧА КУПЕЛ |
|
|
|
Първи екип |
|
|
1 |
88-мо СОУ, Овча купел 1 |
от 10 до 24 ,47, 51,52,53,54,56,57,58,65,66 |
10:00 ч |
2 |
53-то ОУ, ул."Обзор" №6 |
от 35-та до 42-ра и 71-ва |
11:30 ч |
3 |
Дом за стари хора, Горна баня, ул."Обзор" № 29 |
45 |
12:00 ч |
4 |
НСБФТР |
74 |
12:30 ч |
|
|
|
|
|
Втори екип |
|
|
1 |
66-то СОУ, ул. БУкет" № 29 |
от 1 до 9, 48,49,50,55,59,61,62,63,64 |
10:00 ч |
2 |
149-то СОУ, Овча купел 2 |
от 25 до 34, 67,68, 69, 70 |
11:00 ч |
3 |
с.Мало Бучино, Кметство |
46 |
11:45 ч |
4 |
72-ро ОУ, кв.Суходол |
43,44,60 |
12:00 ч |
5 |
ДПБЛНА, кв. Суходол |
73 |
12:30 ч |
|
|
|
|
|
НОВИ ИСКЪР |
|
|
1 |
172-ро ОУ, гр. Нови искър |
21,22,23 |
9:10 ч |
2 |
с.Кътина |
24 |
9:10 ч |
3 |
с.Подгумер |
30 |
9:40 ч |
4 |
170-то СОУ, гр.Нови Искър |
от 14 до 20 |
9:40 ч |
5 |
с.Войняговци, Читалище |
29 |
10:00 ч |
6 |
171-во ОУ, гр.Нови искър |
от 9 до 13 |
10:20 ч |
7 |
с.Локорско |
31 |
10:20 ч |
8 |
кв.Славовци |
8 |
11:00 ч |
9 |
160-то ОУ, с.Чепинци |
от 32 до 35 |
10:40 ч |
10 |
176-то ОУ, с.Негован |
36,37 |
11:10 ч |
11 |
с.Мировяне, Кметство |
6, 7 |
11:20 ч |
12 |
177-мо СОУ, с.Световрачане |
26,27,28 |
11:30 ч |
13 |
с.Житен |
4 |
11:40 ч |
14 |
179-то ОУ, с.Доброславци |
1, 2 |
11:50 ч |
15 |
с.Кубратово |
25 |
12:00 ч |
16 |
с.Балша |
5 |
12:10 ч |
|
|
|
|
|
БАНКЯ |
|
|
1 |
Ул."Цар освободител" № 8 |
14 |
10:30 ч |
2 |
Ул."Цар освободител" № 1 |
2 |
10:40 ч |
3 |
ТОХ, ул."Ал.Стамболийски" № 13 |
5 |
09:20 ч |
4 |
78-мо СОУ |
3,6 |
9:35 ч ; 9:45 ч |
5 |
Читалище "Отец Паисий |
4 |
09:10 ч |
6 |
Спец.болница "Здраве" |
15 |
12:00 ч |
7 |
Спец.болница "Ясен" |
16 |
12:10 ч |
8 |
СБР-НК, клон Банкя |
18 |
12:20 ч |
9 |
кв.Вердикал |
8 |
10:00 ч |
10 |
с.Клисура |
12 |
12:30 ч |
11 |
кв.Михайлово |
9 |
10:10 ч |
12 |
кв.Градоман |
10 |
10:20 ч |
13 |
Военен санаториум |
17 |
13:00 ч |
14 |
Трафопост, кв. Изгрев |
7 |
11:30 ч |
15 |
ул.Иванянско шосе №03Б |
13 |
11:00 ч |
16 |
с.Иваняне |
11 |
11:50 ч |
17 |
Агротранс, ул."Варна" №4 |
1 |
09:00 ч |